Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08 maja, 16.00, Szkoła (ul. Muzyczna), delikatnie zalewik.
#11
oki to dla ścisłości ja będę czekać na murku obok szkoły na muzycznej, mam czarnego GT to po rowerze się poznamy jakoś Smile

Jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszamy, może nas deszcz nie złapie.
It's gettin' late but I don't mind.
Odpowiedz
#12
z miłą chęcią się dołącze Smile
Odpowiedz
#13
lutek5322 proszę o poprawienie błędów w pisowni i zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego :roll:
Aż mnie oczy bolą jak czytam twoje posty :roll:
Rozumiem, można zrobić jeden błąd i nie zauważyć ale trzy błędy na dwa posty to sporo
Dla informacji dodam, że wystarczy w google.pl wpisać sjp i masz słownik, nawet nie musisz od kompa wstawać :-) co za wygoda w dzisiejszych czasach :-)
Cytat:bendzie
będzie
Cytat:muzyczno
Muzyczną
Cytat:tepo
tempo

Żeby nie było, że offtop, jak się nie rozpada to się pojawię.
O ile znajdę ten murek koło szkoły, bo tam wszędzie murki są :-)
Odpowiedz
#14
Dobra w takim razie o 16 pod szkołą. Do zobaczenia !
Odpowiedz
#15
Jeżeli się wyrobię to również będę, a jak sie nie wyrobie to będę Was ganiał gdzieś po lesie nad zalewem Tongue
Odpowiedz
#16
hehe ten murek to miałem na myśli ogrodzenie szkoły, takie murowane jest Smile, a nie jakiś tajemniczy murek ukryty za pagórkiem, porośnięty lasem i strzeżony przez Ogra Tongue
Choć w sumie to fakt że nie sprecyzowałem ale to już niech będzie przed szkołą i luzik.

A mam pytanie czy wy wszyscy zawodowcy z całym osprzętem, jak hełmy i stroje? bo ja to taki bardziej rekreacyjny rowerzysta także co bym się nie krępował w tak doborowym towarzystwie Smile

Do zobaczenia o 16.
It's gettin' late but I don't mind.
Odpowiedz
#17
Jeździsz jak uważasz za słuszne ;-)
Ja jeżdżę od zeszłego roku w kasku i bardzo sobie go chwalę :-) ale stroju rowerowego nie mam bo nie potrzebuję :-)
Odpowiedz
#18
Ja tam tylko biorę rękawiczki ;p
A ty Seb też się wybierasz ?
Odpowiedz
#19
Może i ja się pojawię. Przyda się na spokojnie przetestować sprzęt po złożeniu, coby się nie rozpadł przy mocniejszym depnięciu :-P
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#20
msl mnie namówił, więc prawdopodobnie pojawię się ; )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości