Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Happysad i T.love na chodźkowie 9.05.2010
#1
heja

jutro, moim zdaniem jeden z najfajniejszych koncertów tegorocznych dni (bez)kultury studenckiej
czy ktoś się wybiera?
koncert będzie po pikniku więc można byłoby się tam wybrać i trochę pobawić
byłam na kilku koncertach t.love i nie pamiętam złego, zabawa jest przednia, chłopaki nie fuszerują i grają solidnie
z chodźkowa można się będzie wydostać autobusem bo nocniki jeżdżą cały tydzień, ewentualnie wracać na piechotkę
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#2
Tak ja się wybieram :-D he he sam miałem o to zapytać. Na T. Love pewnie długo nie zabawię, bo to już nie ten zespół co kiedyś, ale generalnie będę.
Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta te czasy jak grali TAK lub :lol: TAK

Idę jeść kolację...
Odpowiedz
#3
hehe smacznego, tylko na masło uważaj Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
Bardzo prawdopodobne, że też będę
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#5
Ja się na Tilaf wybieram Smile Nie wiem jeszcze jak ale będę Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
wróciłam, żyję, co prawda musiałam się ewakuować mniej więcej w połowie T.love ale było zaje .... , pierwszy raz od 5 lat byłam pod sceną, pogo masakra .... jedno wiem nigdzie nie znajdziesz więcej pomocnych dłoni Big Grin

koncercik ekstra, happysad bardzo fajny i t.love jak zwykle, nie żałuję ze się wybrałam.... jutro będę cicha jak myszka :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
My też byliśmy z holdenem, szymkiem i jarkiem Smile Gdzieś w tłumie widziałem innych forumowiczów (przyznawać się!)
Koncert pierwsza klasa, ale następnym razem będę wiedział, że blisko sceny nie należy stać TongueP
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#8
Byłem ale jednak Happysad mnie ominął Undecided Został tylko T.Love :-)
Odpowiedz
#9
michalbrodowski napisał(a):My też byliśmy z holdenem, szymkiem i jarkiem Smile Gdzieś w tłumie widziałem innych forumowiczów (przyznawać się!)...

To ja się przyznaję :-D byliśmy, ale na T. Love już nie, bo od rana do roboty, eh
Odpowiedz
#10
A ja byłem i na happysad i na t.love było git :-)
michalbrodowski napisał(a):następnym razem będę wiedział, że blisko sceny nie należy stać TongueP
Nie histeryzuj, domyjesz buty :-D
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości