Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem
#1
nie bylo modow tego tematu wiec pisze jako wiadomosc bo zamkenity temat ale na stronie ejst wirus.Czy wam tez tak wyskakuje, nie da sie tego jakos wyjerzucic?
Odpowiedz
#2
Nic mi nie wyskakuje na stronie, czy jak wchodzę na stronę.

Polska język, trudny język. Wiesz co to znak przestankowe?
Piotrek.
Odpowiedz
#3
U mnie też czysto nie ma żadnego wirusa Confusedhock: Jaki jest komunikat z programu antywirusowego, jaki masz program?
Odpowiedz
#4
Ja tam wiem ocb, ale to raczej błąd/niedopracowanie antywirusa. Swego czasu(nie wiem czy teraz też) mcafee wywalało komunikaty o wirusie w związku z appletem javy. Od niedawna na stronie mamy zamieszczony właśnie taki applet - stąd taki komunikat może się pokazywać jakimś pojedynczym osobom używającym jakiś egzotycznych AV. Ze swojej strony mogę zapewnić, że applet jest w 100% bezpieczny dla każdego z Was. Btw fajnie by było jak byś podał jaki dokładnie komunikat Ci wywala, bo może to wcale nie wina tego o czym mówię..
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
na dwóch kompach to samo.
1: na viscie + avast:

Witryna lasica.hostdmk.net została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

2: na mac os leopard bez antywirusow

Odwiedzana witryna prawdopodobnie zawiera szkodliwe oprogramowanie. Może ono zagrozić komputerowi lub dzialaćw inny sposób bez twojej zgody i wiedzy.Komputer moze zostac zainfekowany przez samo odwiedzenie witryny zawierajacej szkodliwe oprogramowanie, nawet jeśli niczego w tej witrynie nie zrobisz

oczywiscie da sie to zignorowac
Odpowiedz
#6
Eee.. no to na bank nie jest wina appletu. To ja nie wiem co innego, już się musi admin wypowiedzieć.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
U mnie to samo, już to zauważyłem kilka tygodni temu Undecided U mnie win 7 + avast
Odpowiedz
#8
Lol. A ja nie wiem dlaczego zrozumiałem, że chodzi o stronę stowarzyszenia. Faktycznie, na tamtej stronce z testem na cykloze coś mi też przeglądarka wywala. Sorka. ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#9
Mi wlasnie wywala cos takiego na stronce stowarzyszenia Sad A mam Avasta.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości