Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandia Nałęczów - Objazd trasy
#21
Jak na razie to pogoda wyklucza wyjazd jutro w teren, po takim deszczu będzie na trasie ekstra błoto Undecided, jeżeli przestanie padać chociaż w nocy to wybierzemy się asfaltami, ale wszytko jest jeszcze niepewne
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz
#22
Ma ktoś ochotę jutro jechać na objazd?, oczywiście jeśli pogoda dopisze, bo w deszcz mnie się nie uśmiecha jechać.
Odpowiedz
#23
Ja w poniedziałek nawet w deszcz mogę jechać. W końcu 30 maja też może padać Wink
Tylko jakiś nawigator by mi się dobry przydał, bo sam mogę nie trafić w trasę.
Odpowiedz
#24
Ja się pisze na objazd. Jutro na trochę kapać, ale mi to nie przeszkadza. Proponuje 8:00 Lukoil na JP2 Smile
Ja nie jestem w stanie poprowadzić, więc trzeba zatroszczyć się o jakiegoś nawigatora lub mapę? Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#25
Ja bym też jechał w deszcz gdybym był zdrowy, ale w tej chwili biorę antybiotyki a taki deszcz by mnie raczej jeszcze bardziej dobił. A chciałbym całkiem wyzdrowieć, bo za tydzień wybieram się do Nowin na ŚLR
Odpowiedz
#26
Pan Żwirek i pan Marcin jedą we wtorek tzn. 18.05.2010 z pod MM na Zana o godz 15.15 na objazd nałęczowskiej skandii. Powrót pewnie będzie na styk z mrokiem a możliwe, że i po zmroku. Proszę nie pytac o to, którędy bo nie wiem. Pomysł urodził się przed chwilą. Na pewno będzie fajnie. Przybywajta, lampki bierta.
Edit: Właśnie drugi kierownik objazdu pan Kamil uczynił mi słuszną uwagę, że to wpis w treningach więc chciałbym wprowadzic małe wyjaśnienie: tempo może i będzie momentami szybkie ale generalnie będziemy na luzaku jechac a nie się spinac jak jakiś Louis Armstrong na trąbce :lol:
Odpowiedz
#27
Z powodu niepogody ja i Żwirek nie jedziemy jutro na objazd.
Odpowiedz
#28
A może w najbliższą niedzielę zrobimy objazd? Zapowiada się dobra pogoda.
Odpowiedz
#29
No.. można by spróbować.
[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Odpowiedz
#30
Jeśli pogoda się utrzyma to i ja się przytoczę (o ile nie wymyślicie ustawki o 12...) :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości