Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandia Nałęczów - Objazd trasy
#31
Właśnie chciałem pisać, że niedziela to ostatni termin na objazd Smile Wstępnie pogoda pokazuje ze ma być ładniej niż dziś Tongue
Proponuje żeby pojechać z rana, tzn: 8-9. miejsce do ustalenie by wszystkim było wygodniej.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#32
8-9 mi pasuje, więc się piszę na objazd.
Odpowiedz
#33
Witam, kilka osób z Alfy Świdnik, też chętnie przyłączyłoby się do objazdu, tempa raczej nie zaniżymy :mrgreen: . Pytanko tylko o miejsce i dokładną godzinę zbiórki (8-9 odpowiada nam).
Odpowiedz
#34
Myślę, ze dobrym miejscem spotkania będzie STATOIL na Kraśnickiej między warszawską a nałęczowską. Godzina 8:30.

Dobrze by było gdyby ktoś znał trasę lub miał jakąś mapę? Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#35
A ja niestety nie mogę z Wami jechac. Moje obowiązki nie pozwalają mi na to. Dobrych doznań z jazdy i dobrej pogodySmile
Odpowiedz
#36
Sporo trasy znam, ale jakby ktoś miał mapkę wydrukowaną to dobrze by było się wspomóc tam gdzie 'zapomnę' Wink Pora cót miut malina na jazdę Big Grin
Odpowiedz
#37
moze i ja sie załapie Smile
Odpowiedz
#38
Godzina ok, dopiszcie i mnie.
Odpowiedz
#39
michalbrodowski, wybacz , nie zauwazyłem tego twojego postaSmile jeżeli bede sie w miare czuł to sie pojawie; )
Odpowiedz
#40
michalbrodowski napisał(a):Myślę, ze dobrym miejscem spotkania będzie STATOIL na Kraśnickiej między warszawską a nałęczowską. Godzina 8:30.

Dzisiejsza młodzież czyta wybiórczo Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości