Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep i serwis rowerowy na Głębokiej
#31
Witam. Jestem "świeżakiem" na forum ale potwierdzam miłą i fachową obsługę tych chłopaków.Byłem z "przypadłością" mojego bkie'a u chłopaków zrobili szybko i solidnie- części + robota za łacznie 20PLN. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłośći a na razie czekam na fotelik do bike'a w męskich kolorach- obiecali że bedzie lada dzień :lol: .Pozdrawiam. :mrgreen:
Odpowiedz
#32
Witam Czytając Wasze opinie parę dni temu zdecydowałem się na wizytę u nich. Dałem rower na podstawowy przegląd, a oni na dodatek proponowali rower zastępczySmile Nie skorzystałem bo mam blisko ale ciekawy pomysł, w Lublinie pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Może kogoś zainteresuje że w sklepie mają coś takiego jak Promocja 3 dniowa lub coś takiego, wtedy jest atrakcyjna cena na dany produkt.

A jeśli chodzi o sam przegląd to zapłaciłem 40zł i wszystko było ok i przy okazji miłoSmile
Odpowiedz
#33
Mogę z pewnością każdemu polecić ten sklep pomimo że niedawno został otwarty, Prowadzi go 2 młodych kolesi, są mili i maja profesjonalne podejście do klienta oraz niezły serwis i konkurencyjne ceny .
Odpowiedz
#34
Byłem dziś szybko i sprawnie regulacja, bardzo miła atmosfera, i pogadać można co i jak. Ceny przystępne wręcz internetoweSmile Polecam naprawdę!
Odpowiedz
#35
No hooopaki są git, chcą jak najlepiej, jak coś to towar zamówią ale ich wiedz to to... troszku brak. Więcej zainteresowania tym czym handlują
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#36
oj chłopki są OK. Ważne ,że lubią to co robią i to im wychodzi. Obsługa konkret można pogadać ,pożartować. Jak na jarmarku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#37
Szkoda , że takie opinie wydaje konkurencja z Go Sport..;p
Odpowiedz
#38
generalnie tak:

chłopaki są OK

ale rewelacji cenowych niema ... przy czym udało się przy zakupie ztargować 2 % upustu 8-) Smile na czesci shimano


generalnie Polecam :mrgreen:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Odpowiedz
#39
ej ej ej, jaka konkurencja Big Grin Ja tu mam malutki dzialik ale wszyscy, którzy działają mają oooogromną wiedzę w temacie. Chłopaki z BIKE mają pasję i niech ją rozwijają.
Peace!!!
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#40
Hesos,

Michal, to do mnie skierował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości