Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep i serwis rowerowy na Głębokiej
#1
Witam

Ostatnio przejeżdżając przez ul. Gliniana rzucił mi się w oczy nowy sklep i serwis rowerowy. Z ciekawości zajechałem i okazało się że sklepik prowadzi dwóch młodych kolesi. Zamieniłem z nimi kilka słów i widać że znają się na rzeczy. Ceny mają bardzo konkurencyjne w stosunku do innych sklepów, tylko nie wiem jak tam u nich z naprawą. Miał może ktoś do czynienia z nimi na serwisie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
ja byłem wszystko tip top a ceny serwisu nie są sztywne także zawsze można się dogadać
Odpowiedz
#3
Sklep prowadzi dwóch młodych i miłych chłopaczków. Nie mają za wiele rowerów i części, ale to normalne na początku Wink

Zamówiłem u nich rogi, bo dali mi cenę niższą niż znalazłem w necie i na alledrogo TongueP
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#4
Byłem dzisiaj i ceny na shimano nawet kilkanaście procent niższe niż u konkurencji.
Odpowiedz
#5
No to dobre wieści. Czegoś takiego chyba trzeba w tym mieście.
Odpowiedz
#6
Gdzie dokładniej jest ten sklep?
Jeśli chodzi o ceny to gadałem z kumplem który rozkręca biznes w Wawie i mówił że z Shimano Polska da się wynegocjować ceny nawet 40% niższe niż katalogowe. Jak jadę do sklepu i widzę cenę katalogową to mam wrażenie że chcą ze mnie zedrzeć.
Odpowiedz
#7
Kuba napisał(a):Gdzie dokładniej jest ten sklep?

Nieco powyżej (jadąc w stronę Globusa) budynku wydziału chemii UMCSu, po lewej stronie, przed sklepem jest wielki napis "ROWERY" :-P Byłem dzisiaj z ciekawości zakupić 2 dętki, chłopaki rzeczywiście młodzi, mili i raczej skorzy do rozmowy :-)
Niedługo pojadę tam (dziś byłem "na bucie") i przyjrzę się dokładnie cenom. Dziś zwróciłem uwagę na korbę XT, która jest tam rzeczywiście tańsza, niż np. na Allegro.

Cóż, ze swojej strony życzę chłopakom powodzenia i pewnie jeszcze ich odwiedzę :-)
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#8
Byłem wczoraj. Pierwsze zakupy poczynione. Kupiłem Gogle i pompkę. Ceny trochę większe niż na allegro ale mimo wszystko fajnie bo można było sobie sprawdzić wszystko (czy mi pompka działa z damperem i czy gogle działają z okularami). Obsługa faktycznie spoko.
Zatem doszedł nowy ciekawy sklep na liście Lubelskich sklepów rowerowych. I mają towary których próżno szukać w innych (gogle, ubrania bodajże Foxa).
Odpowiedz
#9
To i dorzucę od siebie - kupiłem licznik Sigmy, w cenie minimalnie wyższej niż ściągnięcie licznika przez allegro, za to niższej niż w innych sklepach w Lublinie. Super Smile
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#10
A patrzyłeś w inżynierii? Zastanawia mnie jak się by kształtowało porównanie. Na razie kupiłem u chłopaków z Bike Brothers (bo tak się ten sklep/serwis nazywa) fajny sprzęt za niegłupią cenę i całość przebiegła w miłej atmosferze. Widać że im zależy.
Szczerze to wolę zapłacić kilka złotych więcej niż na allegro żeby:
a) dać zarobić lokalersom
b) mieć mniej zabawy z ewentualną reklamacją
c) pogadać w temacie
d) jeśli to konieczne przymierzyć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości