Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep i serwis rowerowy na Głębokiej
#41
skąd taki pewniak?? :-) Michał przychodził do GO jak Ty smarowałeś w innej konkurencji :-P
ps. bitwa o Michała czy jak?? :mrgreen:
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#42
Cytat:skąd taki pewniak?? Michał przychodził do GO jak Ty smarowałeś w innej konkurencji
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha.........(oddech)ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahah.....(oddech)ahahahahahahah. dobre to jest :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpowiedz
#43
mariox, luz :-P
ja i Hesos, wiemy o co chodziTongue
Odpowiedz
#44
Aha, to sorry, post zniknie jutro Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#45
Cytat:Aha, to sorry, post zniknie jutro Wink
no problem.
PZdr :lol:
Odpowiedz
#46
Byłem w sobotę u BB, bo rękawiczki które kupiłem zaczęły się wycierać, rwać po 200 km..;/ Wymienili na nowe bez problemu, więc dla nich kolejny plusSmile
Odpowiedz
#47
Owszem chłopaki solidnie podchodzą to sprawy, szanują klienta, dużo doradzają, nie naciągają na niepotrzebne zakupy i chce się z takim podejściem tam kupowaćSmile
Już v3 razy mi tyłek ocalili, wiec należy gadać o nich w samych superlatywachSmile
Wszystkiego dobrego BIKE BOYSSmile
Odpowiedz
#48
dziś mi piknie kółeczko wycentrowali .... 15 zł jestem w stanie przeżyć Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#49
A co myślicie o SERWISIE w Decathlonie?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#50
Zależy na kogo trafisz ;] Jeden koleś jest spoko, szybko i fachowo potrafi obsluzyc, drobnostki za darmo i od ręki zalatwia, niestety rzadko go tam widać, pozostali to wieksze lub mniejsze ciamajdy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości