Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pompka do amortyzatora
#1
Poszukuję kogoś z pompką do amortyzatora, kto chciałby mi ją użyczyć na dwa dni (chciałbym napompować i sprawdzić czy trzyma ciśnienie po serwisie). Najlepiej ze skalą do 300 PSI i mniejszą (większa dokładność) ale jeśli znajdzie się tylko 400 to też nie pogardzę.

Wiem że pompkę należało by nabyć ale poszukuję niskociśnieniowej a to wydatek rzędu 180 zł, używki w Polsce są niemal niespotykane.
Odpowiedz
#2
Posiadam pompkę z Decathlonu, skalę sprawdzę wieczorem, mogę pożyczyć, nawet więcej mogę ci podrzucić do Świdnika przy okazji jakiegoś wypadu dziś/jutro Smile.

Edit: Sprawdziłem - mam pompkę ze skalą do 300 PSI. Będę dziś w Świdniku.
Odpowiedz
#3
Heh... Pewnie za późno bo ja dopiero będę wracał do Świdnika teraz ale jeśli jutro będziesz w godzinach popołudniowych to z chęcią bym się dogadał.
Odpowiedz
#4
Właśnie wróciłem - ale jutro jeśli padać nie będzie robię tą samą rundkę. Nr telefonu wysyłam na priv.
Odpowiedz
#5
Wkleję się w temat :-) . Cześć mam takie pytanie czy ta pompka nadawała by się do napompowania amortyzatora SR Suntour RAIDON LOD http://www.allegro.pl/item1020083083_po ... jnosc.html , czy musi to być koniecznie pompka przeznaczona do amortyzatorów dzięki za odp i pozdrawiam
Odpowiedz
#6
końcówke musi mieć odpowiednią żeby amortyzator napompować
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
końcówkę ma zwykła samochodowa czy to znaczy ze da się napompować właściwie byle jaka pompką z manometrem ??
Odpowiedz
#8
Pompka do amortyzatorów, bo musisz mieć możliwość spuszczania powietrza przyciskiem żeby ustalić ją dokładnie. Poza tym taka pompka jak wysłałeś daje za dużo powietrza przy jednym posuwie.
Odpowiedz
#9
Niestety trzeba mieć dwie pompki - z pompki stacjonarnej nie założę nawet końcówki do amortyzatora, a gdyby nawet się udało to jak się pewnie orientujesz pojemnik powietrzny w
amortyzatorze ma o wiele mniejszą pojemność niż dętka więc pompka do armorka podaje
odpowiednio mniej powietrza 'na jedno pchnięcie' - dzięki temu jest bardziej dokładna. Z drugiej strony pompowanie dętki za pomocą pompki do amortyzatora to byłaby masakra - kiedyś próbowałem Smile.
Odpowiedz
#10
Są dostępne pompki z przekładalnymi manometrami i dwoma końcówkami. Sam na taką poluję. Zakres 0-100 PSI i 0 (czyli w praktyce 10, 20) - 300 PSI. Niestety ceny są 30-50 funtów plus wysyłka do Polszy. Fakt faktem pompowanie opony pompką do amora to duże przedsięwzięcie, jak ja muszę napompować jakąś pompeczką wyścigową to jest masakra, bo w domu używam stacjonarnej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości