Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska na rowery...
#1
Czyżby powtórka z Pikniku Rowerowego?

Zaproszenie z gazety.pl:
Polska na rowery. Pokażmy że mamy jeden cel

Termin: 16 maja, chyba godz. 12
Miejsce: pl. Łokietka, Ratusz
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#2
cyt.

"Gazeta Wyborcza Lublin" o prawa dla cyklistów upomina się wraz z Radiem Lublin, Porozumieniem Rowerowym, Masą Krytyczną i Lubelskim Klubem Turystyki Kolarskiej "Welocyped".

MK? tzn. z kim?

cyt.

- Musimy pokazać, że potrafimy współdziałać, gdy przyświeca nam jeden wspólny cel. Dotąd bywało z tym różnie. Wielkie imprezy rowerowe w Warszawie, czy Bydgoszczy gromadziły setki, czy tysiące osób. W Lublinie brało w nich góra kilkadziesiąt osób. Zrobimy wszystko, by tym razem było inaczej - mówi Andrzej Słowikowski, prezes "Welocypeda".

A Europejski Pikniki Rowerowy?
Podobno przewinęło się przez piknik ok 300 osób.
Odpowiedz
#3
Ja tam nie dam rady sie pokazać zjazd mam na studiach, ale dziwna sytuacja... Pisałem do obu czyli RL i Gazety Wyborczej. Widocznie to jest jakas akcja przeciw naszemu piknikowiWink Poruszyło to ich , że forum rowerowe może a oni nie potrafiliSmile
Odpowiedz
#4
Szkoda, że Welocyped(i prawdopodobnie inne grupy rowerowe) nie wziął udziału w Pikniku Europejskim.
Komunikacja wewnątrz środowiska szwankuje.

Niedziela 16 maja 12:00 pod Ratuszem
Odpowiedz
#5
a jednak jednostkowe osoby jeżdżące z Welocypedem, jak również z innych grup rowerowych - były obecne na Pikniku.., a z tego co mi wiadomo do Pana Piotra Wróblewskiego również wysyłaliśmy info o tym wydarzeniu..
Ale przecież im więcej tego typu imprez rowerowych - tym głośniej o rowerzystach w Lublinie.. ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#6
Pewnie dopiero na zamknięcie sezonu załóżmy albo na zakończenie wakacji
Odpowiedz
#7
qavtan napisał(a):Szkoda, że Welocyped(i prawdopodobnie inne grupy rowerowe) nie wziął udziału w Pikniku Europejskim.
Komunikacja wewnątrz środowiska szwankuje.

nie mam niestety maila do Welocypeda, wysłałam im info o piknku na głównego maila OM PTTK, licząc że dotrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości