Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
marzyciel9   13-05-2010, 11:13
#11
miałem hak przerzutki do prostowania. na wigilijnej w serwisie orzekli, że hak i przerzutka do wymiany, bo haka naprostować się nie da i przerzutka powyginana. koszt to u nich coś około 400zł za przerzutkę + hak (nawet nie pytałem). podziękowałem i pojechałem do centrali, 5 minut i coś około 5 do 10 zł za prostowanie haka i wszystko śmiga do dziś.

tylko przełaj
Michal   13-05-2010, 11:38
#12
Ja się spotkałem z opinia , że dopóki pan Ś.P Kamiński żył to sklep był bardzo dobry ale od jego śmierci zaczęło się robić źle. Jeżeli nie jesteś z LTC , bo oni sie w sumie razem trzymają to nie masz co liczyć na dobra obsługę.
andrzejdz1   13-05-2010, 12:01
#13
BADEVIL napisał(a):zaczął marudzić, że rower jest brudny itd.

Nigdy nie byłem w Cyklo na Braci Wieniawskich, ale po Waszych opisach odnoszę wrażenie że pracuje tam ekipa z dawnej siedziby na ul. Cichej (boczna 3-go Maja). Jak 10 lat temu oddałem swój rower na obowiązkowy przegląd, to mechanik dał do zrozumienia, że rower powinien być czysty. Nie był jakoś strasznie ubłocony, był tylko delikatnie zachlapany. Moim zdaniem takie zabrudzenie nie powinno utrudniać czynności serwisowych. A zważywszy na typ roweru (górski) oraz pogodę która nie pozwalała kałużom na wyschnięcie, takie zabrudzenie nie powinno dziwić.

Byłem wczoraj u Witeski i widziałem w serwisie ubłoconą zjazdówkę, ale jakoś nie wydaje mi się żeby właściciel za to oberwał :-)

Ponadto podczas tego obowiązkowego przeglądu poprosiłem o możliwość patrzenia mechanikowi na ręce i nie zostało to przyjęte z entuzjazmem ani przez sprzedawców ani przez pana fachowca.

msl napisał(a):Może to trochę OT, bo nie mam doświadczenia z serwisem na Braci Wieniawskich, ale za to mam z tym na Wigilijnej.
Moim zdaniem sklep robi dużo lepsze wrażenie niż robił ten na Cichej. Jedyne co jest dla nich wspólne to wysokie ceny...
Ze sprzedawcami miałem mało do czynienia to się nie wypowiadam. Jeśli zaś chodzi o serwis, to nigdy nie skorzystałem, ale myślę że bym się nie bał :mrgreen: Poprosiłem o radę w pewnym temacie i odpowiedź mechanika świadczyła o tym że się orientuje i chce pomóc.
patkos   13-05-2010, 12:16
#14
Również omijam Cyklo na Wigilijnej od kilku lat, zarówno sklep i serwis.
Sklep z powodu wysokich cen.
Serwis z powodu braku kultury, wręcz chamstwa serwisanta w stosunku do mojej osoby, i cen z kosmosu za wykonanie podstawowych czynności serwisowo-regulacyjnych.
andrzejdz1   13-05-2010, 12:21
#15
patkos napisał(a):Serwis z powodu braku kultury, wręcz chamstwa serwisanta w stosunku do mojej osoby, i cen z kosmosu za wykonanie podstawowych czynności serwisowo-regulacyjnych.
Co do cen to się nie orientuję, ale pewnie jakie ceny w sklepie takie i w serwisie :mrgreen:

Jesli zaś chodzi o kulturę, to nie brakowało jej serwisantowi z którym rozmawiałem. Raczej nie trafiliśmy na tego samego.
patkos   13-05-2010, 12:25
#16
andrzejdz1 napisał(a):Jesli zaś chodzi o kulturę, to nie brakowało jej serwisantowi z którym rozmawiałem. Raczej nie trafiliśmy na tego samego.
Ja byłem tam w 2008 roku, więc pewnie jest teraz inny, ale niesmak i tak pozostał.
KermitOZ   13-05-2010, 12:37
#17
A no fakt, że oni kiedyś na Cichej byli. Ja tych czasów nie pamiętam, ale pamiętam, że jeszcze kilka lat po przeprowadzce wisiały bannery, szyldy mówiące o tym, że sklep jest na Cichej Big Grin Raz się dzięki temu wybrałem, ale powiedziano mi na miejscu, że już dawno tam tego sklepu nie ma Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
maYkel   13-05-2010, 12:43
#18
W międzyczasie zdążyli zburzyć budynek w którym był sklep i wybudować wypasioną kamienicę. :-P
Ale temat jest o sklepie na braci wieniawskich, więc nie widzę sensu pisania o cichej, zwłaszcza że skład osobowy zmienił się już pewnie kilkukrotnie.
andrzejdz1   13-05-2010, 12:54
#19
maYkel napisał(a):Ale temat jest o sklepie na braci wieniawskich, więc nie widzę sensu pisania o cichej, zwłaszcza że skład osobowy zmienił się już pewnie kilkukrotnie.
Skład mógł się zmienić, ale jak widać wymóg czystości roweru pozostał :mrgreen:

Stąd też wniosek że przynajmniej część starej ekipy jest obecnie na Braci Wieniawskich i tam podtrzymuje tradycje Cyklo.

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że co prawda rzadko tam bywam, ale ani w tym ani w zeszłym roku nie widziałem nikogo z dawnej Cichej na Wigilijnej.
BADEVIL   13-05-2010, 17:17
#20
Witam ponownie.

Nie spodziewałem się, że wywołam aż taką dyskusję ale najwidoczniej jest jak jest z serwisem i sklepem nie tylko na Braci Wieniawskich ale i na Wigilijnej.

Idąc dalej przy okazji ostatniego pikniku rowerowego organizowanego przez Rowerowy Lublin wybrałem się na objazd sklepów w celu rozwieszenia plakatów A4.
W żadnym dosłownie żadnym sklepie nie było z tym problemów za wyjątkiem Cyklo.
Tak się złożyło, że trafiłem na obu właścicieli sklepów (nie znam z imienia i nazwiska ten z Braci zawsze stoi za ladą kiedy nie zajadę).

Zapytałem czy mogę wywiesić plakat (opisałem dokładnie kto organizuje co to za impreza i dlaczego jestem tutaj z tytm plakatem) otrzymałem odpowiedź, że musze porozmawiać z specem od reklamy Panem Marcinem (Michałem?) nie pamiętam już dokładnie bo pamiętać nie ma czego. Miał siedzibę na Wigilijnej, jako że mi zależało na wywieszeniu tych plakatów przejechałem się.

Po chwili rozmowy usłyszałem, że nie ma problemu o ile Cyklo będzie mogło wywiesić swój baner na pikniku.

W pierwszej chwili nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, za to spec od reklamy miał niezły ubaw z szyderczym uśmieszekiem na twarzy odprowadził mnie do samych drzwi sklepu.

To był 2 raz kiedy się zawiodłem na Cyklo.
Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.