Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pare zdjęć znad rzeki Bug
#1
Po maturce z geografii wybrałem się zmierzyć ponownie z geografią, tym razem w praktyce.

[Obrazek: img0265he.th.jpg]

[Obrazek: img0266pa.th.jpg]

[Obrazek: img0267v.th.jpg]

[Obrazek: img0268hi.th.jpg]


[Obrazek: img0270m.th.jpg]

[Obrazek: img0273e.th.jpg]


[Obrazek: img0277fv.th.jpg]

[Obrazek: img0278z.th.jpg]

[Obrazek: img0280pv.th.jpg]


[Obrazek: img0282ra.th.jpg]

[Obrazek: img0285o.th.jpg]

[Obrazek: img0287z.th.jpg]

[Obrazek: img0289vi.th.jpg]


[Obrazek: img0291jz.th.jpg]


[Obrazek: img0294mz.th.jpg]

[Obrazek: img0295d.th.jpg]

Piękne widoczki, dzika przyroda i trochę błota, ale to lubię, ostatnie foto z mocherkami to to juz we Włodawie Smile

To by było na tyle do zobaczyskaSmile
Odpowiedz
#2
fajne fotki. zazdroszczę Ci możliwości codziennego jeżdżenia nad Bugiem!

pzdr.
Odpowiedz
#3
Świetne tereny!!! Jak będę miał więcej wolnego, to planuję się tam wybrać.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
jak będziesz się wybierał gdzies w oklice Włodawy to pisz. Tylko kapcie to tak 2.3 nie mniej Smile
Odpowiedz
#5
Freediver napisał(a):jak będziesz się wybierał gdzies w oklice Włodawy to pisz. Tylko kapcie to tak 2.3 nie mniej Smile

a tam, nie przesadzaj. ja Dahonem jeździłem w okolicach Włodawy, Różanki, Dołhobród i dalej, nad samym Bugiem, po sporych deszczach, po mokrych łąkach Smile
TUTAJ można zobaczyć, rower w trakcie tej wycieczki i .... moją stopę po przeprawie przez błoto po kolana Smile
Odpowiedz
#6
to ten dahon musiał buc po jakimś tuningu Smile z tymi oponami to żartowałem można spokojnie przeciętnym rower sobie pojeździć szlakami wzdłuż bugu aby tylko nie było to na początku wiosny ( i po długotrwałych opadach deszczu) ponieważ bug ma jeszcze wysoki poziom po roztopach.
Zaś w lato można zostać żywcem zagryzionym przez komary i meszki nie wspominam o pokrzywach wysokich na 1m które zarastają co raz to mniej uczęszczane szlaki.
Jaki widać przygoda murowana Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości