Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prasówka X2
#1
Jak zakładane było forum to zgłaszałem potrzebę założenia takiego działu "Prasówka" i chęć publikacji tam artykułów. Jednak taki dział się nie pojawił. Później zaczęły pojawiać się pojedyncze artykuły prezentowane przez różnych użytkowników w kilku tematach.
Chcąc jakoś to uporządkować pozwoliłem sobie utworzyć -> TEN <- temat. Teraz są dwa miejsca w których prezentowany jest przegląd prasy.
Pytanie po co? Ja dalej chcę prezentować artykuły w założonym przez siebie temacie. Warto coś z tym zrobić.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Wystarczyło by podczepić temat Toma z przeglądem prasy w jednym widocznym miejscu, ewentualnie doklejać inne powstające tematy do tego jednego wątku i sprawa załatwiona.
Odpowiedz
#3
Być może jestem zbyt niecierpliwy, ale czy dostanę odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie?
Odpowiedz
#4
Twój temat jest w dziale infrastruktury i tam można pisać o doniesieniach prasowych dotyczących tego zagadnienia. Wszelkie inne sprawy wyczytane w gazetach nt rowerów kierujemy do HydeParku do odpowiedniego działu. Klir?

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Tom: Nie wiem bo nie śledziłem tematu ale jest taki dział pewnie powstał niedawno :?:

RowerowyLublin.org - Forum Strona Główna » Hyde Park » Hyde Park rowerowy » Prasówka
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Twój temat jest w dziale infrastruktury i tam można pisać o doniesieniach prasowych dotyczących tego zagadnienia. Wszelkie inne sprawy wyczytane w gazetach nt rowerów kierujemy do HydeParku do odpowiedniego działu.

Jeśli tak, to wszystko jasne ;-) Temat do zamknięcia.

PS
Ale ja nie mam łupieżu he he
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości