Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie postów i tematów
#11
Gen.Sawitz, nie przejmuj się, poszło i tak na mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
aha, nie obczaiłem zartu, u shame :mrgreen:
Odpowiedz
#13
KermitOZ napisał(a):Usunąłem wczoraj temat, bo uznałem, że zaśmieca forum. Może rzeczywiście zrobiłem to pochopnie i nie znam się na żartach, więcej w każdym razie nie zamierzam ingerować.

Peace
Grzesiek

Ok, dzięki,czyli sytuację mamy wyjaśnioną.
i fascynującego tematu o ptakach również nie będziemy usuwać ;-)
EDIT: hhmmm,no chyba, że temat o ptakach jest serio, to sory, bo tak mi teraz przyszło do głowy, że jednak może tak być :lol:
Odpowiedz
#14
osz wy mendziory jedne - to o to w tym chodziło, stare poczciwe [you] :mrgreen:, tzn "[you ]" bez spacji po you :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#15
[you] wlasnie o to chodzilo :mrgreen:
Odpowiedz
#16
maciek2610 napisał(a):[you] wlasnie o to chodzilo :mrgreen:
Ale jak wrzuciłem info do Ciebie, [you], w podpisie to mało pompką po głowie nie dostałem :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#17
:mrgreen:
Odpowiedz
#18
kola napisał(a):7 postów powyżej jest nie na temat, ale nikt ich nie wyrzuca. Sytuacja odwrotna - posty nie na temat są wygodne dla Admina, bo odwracają uwagę od niewygodnego tematu.

Kola, teraz Ty wyluzuj, postów nikt nie wyrzuca, bo kilka postów wcześniej admin na wyraźne życzenie forumowiczów zobowiązał się więcej nie wyrzucać
czyli dotrzymuje słowa i oby tak dalej
rozumiem, że bulwersuje Cię wyrzucanie postów, ale niewyrzucanie Cię też bulwersuje? czy tez po prostu Ty chciałbyś być adminem i co obecny admin nie zrobi to będzie źle ? :roll:
Odpowiedz
#19
kola napisał(a):Oka, wyluzuję

Cieszy mię to :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości