Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzynarodowy Rajd Rowerowy z Parczewa do Lubomla
#1
Parczewska Grupa Rowerowa informuje, że na Międzynarodowy Rajd Rowerowy z Parczewa do Lubomla i Jeziora Świtaź na Ukrainie, który odbędzie się w dniach 04-07.06.2010 r. pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc. Na dzień dzisiejszy zapisanych jest 45 osób, a liczba miejsc jest ograniczona do 50 (dyrektywy Starostwa w Parczewie, współorganizatora rajdu).

Garść niezbędnych informacji o rajdzie znajdują się na naszej stronie internetowej:

http://rowerowyparczew.site50.net/content/view/220/175/

Chętnych prosimy o jak najszybsze zgłoszenie swojego udziału w rajdzie z uwagi na konieczność pilnego dostarczenia pełnej listy uczestników Placówce Straży Granicznej w Dorohusku celem bezproblemowego przekroczenia polsko-ukraińskiej granicy.

Koszt udziału w rajdzie: 100 zł. Wymagany paszport.


Pozdrawiam!

Grzesiek - Parczewska Grupa Rowerowa
Odpowiedz
#2
Dzięki serdeczne dla PGR-u za 270 km (czy coś koło tego... dokładnie nie liczyłam...) przyjemnego pedałowania w świetnym, spokojnym tempie, dzięki czemu udało mi się nie spuchnąć :mrgreen:
barszczyk, smalczyk oraz soczek ;-) w Holi były przepyszne, a piątkowe błoto w we włosach, zębach i wszędzie gdzie się da też zapamiętam na długo, ale tym przyjemniej się jechało w dni kolejne kiedy było piękne słońce
Karola z Kolą obiecali skrobnąć jakąś dłuższą relację, to wrzucimy na główną wraz z fotkami
Odpowiedz
#3
Lepiej późno niż wcale, jak to mawiają... Skończyliśmy w końcu fotorelację z rajdu "Parczew-Luboml". Zapraszamy więc do oglądania, czytania i komentowania zdjęć! No i oczywiście do uczestnictwa w kolejnych rajdach oraz wycieczkach rowerowych organizowanych przez Parczewską Grupę Rowerową!

http://picasaweb.google.pl/rowerowyparcz...zewLuboml#
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości