Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kask szosowy
#1
gdzie moge kupic/przymierzyc kask szosowy na terenie lublina/lubelskiego
oczywiscie moglbym pochodzic po miescie
ale to bardzo czasochlonne... wierze, ze sa tutaj osoby ktore doskonale znaja lubelskie sklepy rowerowe wink.gif
#2
Hej Smile

Ja kask Giro Pneumo kupiłem akurat w necie. Generalnie to raczej modele szosowe są droższe, dlatego nie ma ich zbyt wiele w sklepach.

U Witeski na Peowiaków były jakieś szosowe kaski Meridy w bardzo przystępnych cenach (Kuczy ma to się może później wypowie). Tam jest chyba najtaniej, ale na coś droższego musiałbyś poczekać aż ci ściągnie, więc opcja z przymierzeniem odpada. Myślę, że mogą coś mieć do przymierzenia w Toro Bike (ul. Zana - k. Paco) i w Inżynierii (ul. Rusałka). Na rogu Kraśnickiej i Zana też coś może być, wiem, że swego czasu facet sprzedawał tam ładne Lazery.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#3
Grzesiek mówi o Meridzie Czempjon. Za te 103 polskie ojro to zakup jak najbardziej udany Smile W sumie nie ma czego mu zarzucić... Ale czy on szosowy? :-P Może jak uznawać kask z odpiętym daszkiem za szosowy to tak ;-)
Jakiś czas temu popełniłem grzech wstąpienia do cyklo na wigilijnej, no i trochę było kasków, chyba głównie met'y.
#4
tam sa tylko met'y na 99.9%
#5
chce wczesniej przymierzyc kask
pozniej juz moge kupic przez internet

najlepiej byloby wybrac sie tam rowerem, ale nigdy nie ma gdzie zostawic
postaram sie ruszyc dupe w tym tygodniu i polazic po miescie Wink
#6
Jak to nie ma gdzie zostawić? Tongue Ja to zazwyczaj w drzwiach parkuję (ewentualnie całkiem z rowerem wbijam do środka), sory, ale w rowerowym to muszą być na to wyrozumiali Wink
#7
a w innych ?

tak jeszcze eni robilem
ale nad zalewem widzialem czasem rower zaparkowany obok stolika Wink

za kilka godzin bede w lepszym stanie to moze jeszcze cos napisze...
#8
no ok... jutro siadam na rower i pedaluje... Wink
moze ktos chce sie podczepic ? Smile

ktos z was zostawial juz rower w wyzej wymienionych miejscach ?
#9
MrKolos napisał(a):ktos z was zostawial juz rower w wyzej wymienionych miejscach ?

Czym ty się przejmujesz? Podjeżdżasz pod sklep, bierzesz furę i śmiało włazisz. Jak się ktoś na Ciebie burzy w rowerowym, że włazisz z rowerem to już wiesz, że nie jest to sklep, w którym warto robić zakupy. Proste jak drut Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#10
a w deca nie chcieli mi przechowac w serwisie... Tongue
a do tych polek co tam sa przy wejsciu... w zaden sposob nie moglem go wcisnac...

ok. 10 bede na miejscu...
sa jakies szanse, ze spotkam kogos z forum na trasie ?Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości