Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylna przerzutka
#21
Zwróć jeszcze uwagę że ta przerzutka jest z hakiem pod oś. Współcześnie przerzutki mocuje się na haku który jest przytwierdzony do ramy (nie licząc przerzutek z grupy Hone i starszych Saint... które są nieprodukowane już chyba ze 2 lata).
Odpowiedz
#22
maciek2610 napisał(a):Seb napisał/a:
Prawdopodobnie wolnobieg 7-biegowy z tyłu jest



"Po czym wnosisz?"

A tu się można akurat mocno zdziwić. W swoim, cokolwiek starym rowerze, mam siedmiobiegową kasetę (akurat wymieniłem zębatki :-) ).

niunia2101, najlepiej poszukaj w Internecie zdjęć poglądowych po tytułem "czym się różni kaseta od wolnobiegu" i na tej podstawie określ, co tam masz w tylnym kole.
Odpowiedz
#23
Paweł K. napisał(a):Jeśli nie chcesz dodatkowo inwestować w wymianę piasty na taką z bębenkiem

Jeszcze się okaże, czy jednak nie będę zmuszony. Okazało się, że wielotryb bije mi na boki i teraz się zastanawiam, czy to wina wolnobiegu, czy raczej piasta jest skrzywiona. Tak czy siak dzięki za opinię.

Kuba napisał(a):Zwróć jeszcze uwagę że ta przerzutka jest z hakiem pod oś.

Dokładnie taką chciałem. Rowerek jest jeszcze z gatunku tych "hakowych", a że nie planuję wymieniać tylnego widelca, to liczę, że jeszcze przez jakiś czas będą takie produkować Wink
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#24
Jeśli tak to raczej nie masz szans na przerzutki wyższej klasy, ponieważ na zachodzie nawet ponad 20 lat temu rowery miały haki w ramach. Nie wiem czemu u nas często jeszcze niedawno były sprzedawane takie bez haków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości