Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylna przerzutka
#1
Jaką tylną przerzutkę byście polecali tylko taka po przystępnej cenie bo wiem że raczej będę musiał ją wymienić niedługo. Pewnie tylne tryby też razem z przednimi i oczywiście łańcuch do kolekcji bo tak mi kiedyś na rowerowej powiedzieli jak oddałem stary do przeglądu.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#2
Ile rzędów w kasecie ma obsługiwać? Jakie masz manetki, na ile biegów z tyłu? Jak masz 9 to pewnie Deore spokojnie da radę, a jak na 8 to tylko Alivio Smile Kasety i łańcucha ja bym lepszej od Deore nie kupował, bo i tak się zajeździ.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Aktualnie to przerzutka Acera na tyle ma 7 z przodu 3, a manetki zintegrowane z hamulcami z dwoma łapkami (góra - dół)
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#4
a z tyłu masz kasetę czy wolnobieg nakręcany?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#5
szczerze to się dokładnie nie przyjrzałem temu zagadnieniu i nawet jeszcze nie rozkręcałem póki chodzi nie dotykaj jak zacznie strzelać i rzęzić wtedy zobacz i wymień
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Prawdopodobnie wolnobieg 7-biegowy z tyłu jest, więc małe pole do popisu :-)
Klamkomanetki pewnie ST-EF50 podaj jakieś namiary (link do specyfikacji) na rower to może coś pomożemy :-)
Odpowiedz
#7
Seb napisał(a):Prawdopodobnie wolnobieg 7-biegowy z tyłu jest

"Po czym wnosisz?" ;-)
Odpowiedz
#8
Jak dla mnie nie ma co się pchać w coś więcej niż Acera. 7 biegowy wolnobieg (były kasety ale bardzo wątpię żeby to byłą taka kaseta)narzuca tu takie rozwiązanie. Zmiana napędu na inny pociągnie konieczność zmiany piasty.
Odpowiedz
#9
http://www.kross.pl/rower/42-Hexagon_V4_.html
ten sam model co mój tylko inny kolor ramy i inaczej kosztował bo trochę wyżej wtedy jak kupowałem
A co do wymiany piasty to nie wykluczam tego jak będzie trzeba bo może się okazać coś tam w środku pękło i nie nadaje się dojazdy bezpiecznej i mówi się trudno.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#10
maciek2610 napisał(a):"Po czym wnosisz?" ;-)
Z doświadczenia :-) które mnie nie zawiodło :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości