Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amortyzator Rock Shox DART 3 wersja SL, 100mm
#1
Witam,
mam na sprzedaż używany przez 3 miesiące(lipiec-wrzesień 2009) amortyzator:
Rock Shox DART 3 wersja SL, 100mm DISC jak i V-break, długość rury sterowej to mniej wiecej 20cm(1mm mogę się mylić) + MANETKA NA KIEROWNICE!!
KOLOR: BIAŁY (prezentuje się tak jak RS reba race)

Przejechał góra 1200km w tym 90% na szosie. Stan idealny+, niczym się nie różni od tego kupionego w sklepie. Założone miał wtedy hamulce v-break, na tarczy nigdy nie był męczony. Dbałem o niego, smarowałem golenie finish linem do amorków, nigdy nie dostał katów(ważyłem wtedy 78kg).

Jest to wersja SL która charakteryzuje się aluminiową rurą sterową oraz lżejszymi goleniami. Ma wzmocnienia przy mocowaniu zacisku tarczy, jest sztywny, wytrzymały.. posłuży wiele lat. Idealny na wycieczki i śmiganie w terenie, ma duży 100mm skok, także nie dość, że wygoda to jeszcze sportowy charakter. Spotkać można go u wielu maratończyków, bowiem jest to niezawodny sprzęt, trwały, wytrzymały (nawet na osoby z większą wagą), niewymagający wkładu czy serwisu przez długie lata.
Aktualnie stoi w pudle i odpoczywa, czeka na nowego właściciela.
Kosztował on 649zł.

Ja dla forumowiczów ustalam cenę 300zł. Odbiór tylko osobisty, najlepiej na terenie Lublina/Świdnika. Oczywiście przed kupnem będzie można go sobie obejrzeć czy zobaczyć jak rewelacyjnie pracuje ;-) OCZYWIŚCIE GRATIS DODAJE PIWOTY POD HAMULCE V-BREAK!!

Kontakt:
na forum, na gg(w profilu), na stronie internetowej(w profilu)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości