Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowa Planeta Lublin, 30 maja
#1
Zapraszamy na kolejną rowerową imprezę RL organizowaną w ramach Planety Lublin

Termin: niedziela, 30.05, godz. 10.00 (rejestracja od godziny 9.00)
Miejsce: boisko szkolne przy ul. Spółdzielczości Pracy 65 (zaraz za skrzyżowaniem z ul. Związkową).

Gwóźdź programu:
prawdziwie rekreacyjna wycieczka rowerowa prowadzona przez Jurka S :mrgreen: (z offu: brawa !!! )

zaplanowaliśmy przejazd niebieskim szlakiem turystycznym po malowniczych podlubelskich dolinkach i jarach, trasa szosowo-terenowa, prowadzić będzie koło zamku w Jakubowicach Murowanych.

Długość trasy to ok. 18 km, planowany czas przejazdu ok. 2 godzin, spokojnie możecie więc zabrać żony, mężów, dzieci i znajomych, którzy mało jeżdżą, na pewno się nie zmęczą.

Ponadto w programie imprezy:
- mini-wykład na trawie: Mindex opowie o zrównoważonym transporcie, poruszaniu się rowerem, podstawach przepisów o ruchu drogowym, tych dotyczących rowerów i rowerzystów
- gry i zabawy rowerowe
- drobne gadżety dla uczestników
- stoisko z prezentacją Rowerowego Lublina

więcej szczegółów na głównej: http://rowerowylublin.org

Zapraszamy do udziału w Planecie, ale również jak przy poprzednich imprezach do pomocy w organizacji.
Potrzebujemy:
*4 porządkowych do pilnowania wycieczki w odblaskowych kamizelkach
*1-2 osób, w charakterze "hostessy" ;-) na stoisko RL (po rajdzie)
*1-2 osób do prowadzenia gier rowerowych, liczenia czasu, punktów, dawania nagród itp (godzinka roboty po wycieczce)

Kto chętny ? :mrgreen:
Dawajcie znać tutaj lub na priv
Odpowiedz
#2
Co do gier rowerowych- ja mam taki pomysł, aby rozegrac turniej bierek rowerowych, gdzie bierkami będzie pęczek różnych szprych a także rowerowe koło fortuny, gdzie można będzie zakręcic odpowiednio spreparowanym kołem na zasadzie "puszczania bączka" (chodzi mi oczywiściew o zabawkę pt. bączek a nie o inne, śmierdzące sprawy ;-) . Pomysł jeszcze do dopracowania.
Nie robie sobię jaj- mówię poważnie. 8-)
Odpowiedz
#3
marcin0604 napisał(a):Co do gier rowerowych- ja mam taki pomysł, aby rozegrac turniej bierek rowerowych, gdzie bierkami będzie pęczek różnych szprych a także rowerowe koło fortuny, gdzie można będzie zakręcic odpowiednio spreparowanym kołem na zasadzie "puszczania bączka" (chodzi mi oczywiściew o zabawkę pt. bączek a nie o inne, śmierdzące sprawy ;-) . Pomysł jeszcze do dopracowania.
Nie robie sobię jaj- mówię poważnie. 8-)

Hehe, idea gut, ale skąd wziąć te szprychy, to koło spreparowane no i prowadzącego? bo ideodawca z tego co mi wiadomo będzie w tym czasie taplał się w błocie koło Nałęczowa?
Odpowiedz
#4
Koło mogę pożyczyć.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Dorzucam jeszcze kika dyscyplin, które naprędce mi się wykluły, tzn, wzorem motocyklowych zlotów można zrobic rzut rowerem w dal (ja mogę załatwic). Na motocyklowych zlotach od iluś tam lat funkcjonuje kultowa dyscyplina pt. rzut silnikiem od wueski. Panowie mogą pokazac jacy są kozaccy a panie mogą w tym czasie piszczec z zachwytu. Rower, którym będzie wykonywac się rzut w dal może byc jakaś totalną strychniną jakiejkolwiek marki.
Jest jeszcze jedna dyscyplina dla siłaczy. Rwanie rowerowego łańcucha. Takie łańcuchy też są do załatwienia. Jak w filmie "La Strada"- o ile ktos oglądał (polecam).

Wielce szanowna Pani Magdaleno; pęczek szprych jak i inne gadżety jestem w stanie załatwic od zaprzyjaźnionego serwisanta ;-)
Odpowiedz
#6
ciężko się deklarować tydzień wcześniej ale raczej nie wyskoczy mi nic nagle więc...

piszę się na jakąś pomoc :-D
Odpowiedz
#7
Kurcze pracuje tam niedaleko ale nie wiem gdzie jest ta szkoła, wstępnie bym się zapisał... Ale ciężko tak tydzień przed..Promocja z RC raczej odpada bo raz za poźno juz będzie, bo wejscie generalnie w sobote mamBig Grin A 2 taka troche mała impreza znaczy się mniejsza niz pikink
Odpowiedz
#8
Panie Marcinie: pomysły zacne, ale proszę nie zapominać, że to jest impreza RODZINNA :mrgreen: , jakoś nie wyobrażam sobie 10 latka rzucającego rowerem w dal, czy też rozrywającego łańcuch :lol:
bierki i koło fortuny to już bardziej rodzinne są ... :mrgreen:

panowie, dzięki za chęci pomocy, jak już będziecie wiedzieli jakie macie plany na wekend to zadeklarujcie się na 100 proc :-D

Michal - faktycznie, impreza jest mniejsza, ale też będzie fajna, po prostu lajtowa ustawka plus kilka dodatkowych atrakcji
Odpowiedz
#9
To ja mogę hostessować. To ma wyglądać mniej więcej tak, jak w Leclercu...? :mrgreen:
Odpowiedz
#10
...No to ja tradycyjnie daję znać o imprezie w MMLublin... I jeżeli tym razem nie utknę gdzieś po wszystkim bez dostępu do netu, pojawi się może nawet mały artykuł doceniający całe przedsięwzięcie :-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości