Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Off The Track 2010
#21
Z tego co podaje Tom to najlepsza impreza będzie od 16, czyli finały. Ja na pewno wtedy się pojawię z rowerem Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#22
W radio Euro (dawny Bis) do godz. 13 leci właśnie audycja poświęcona Lublin Off The Track 2010 :-D
Odpowiedz
#23
Byłem, trochę zmokłem. Brak jest jedynie trybun gdzie można by 4 litery posadzić. Popatrzeć na coś z dobrego kąta i ładne zdjęcie zrobić. A do tego trochę latania między jednym końcem a drugim, bo tak zawody prowadzą. Nie ma problemu z rowerem i do tego. Co się dowiedziałem 15.08.2010 Następna impreza na tym torze Mistrzostwa Polski.

edit:
Red Bull jest gratis ale tylko dla zawodników. Reszta płaci za puszkę 5zł
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#24
Niunia a dużo ludzi było ?
Odpowiedz
#25
Byłem i liczyłem na darmowego RedBulla :-) ale niestety nie dostałem
Odpowiedz
#26
Imprezka całkiem fajna muszę przyznać :mrgreen:

Ps.
Chamstwo nie z tej ziemi z tymi Red Bull'ami

Żeby nawet sponsorowi szkoda było troszkę darmowych puszek rozdać. Jeżdżą po Lublinie laski samochodem Red Bull i rozdają za darmo jak jest jakaś impreza (nie musi być sponsorowana przez nich, czyli Red Bull)

a tu hańba... sponsorowali imprezę i kazali sobie płacić
Odpowiedz
#27
E, chłopaki nie płaczcie :-D Tyle chemii w siebie wlewać, będziecie zdrowsi.
A co do imprezy to całkiem udana, może jakieś fotki lub filmiki wrzucę jutro, o ile będą się nadawać ;-)
Odpowiedz
#28
Tak jak obiecałem byłem po 16... a po 16 to się już wszystko skończyło i moim zdaniem to bardzo nieładne zachowanie organizatorów skoro piszą, że finały od 16 a po 16 koniec imprezy... Udało mi sie zobaczyć tylko kilka trikcków na hopach do dirtu i tyle... więc szkoda.
Zaliczyłem tez pół backflipa jak wypierniczyłem sie na plecy na torze BMXowym Smile
A c do toru to jestem pod ogromnym wrażeniem, naprawdę coś niesamowitego!
Czekam na następne zawody Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#29
Oj wrzucaj foty, bo chcę zobaczyć :-)
No pogoda dziś straszyła i to bardzo ale na szczęście było ciepło i słonecznie :-)
Odpowiedz
#30
Rano 9-11 też nie wiele się działo, w sumie nic poza treningami zawodników.
Podobno o 14 i 16 miały być finały-przynajmniej z tego co mówił prowadzący.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości