Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010
#21
...
Odpowiedz
#22
Jadę :->

Z tym, że jak już Sylwia wspomniała bez aspektów religinych 8-)
Odpowiedz
#23
Też wyrażam chęć uczestnictwa, aczkolwiek zastrzegam możliwość rezygnacji z powodów losowych i niezależnych ode mnie ;-)

BADEVIL napisał(a):Z tym, że jak już Sylwia wspomniała bez aspektów religinych 8-)
Ja również.
Odpowiedz
#24
Jeśli jest jeszcze możliwość dołączenia do grupy, też pojadę z chęcią :mrgreen:

I co do wyjazdu mam pytanie do "doświadczonych" forumowiczów w wyjazdach.
Co polecacie zabrać, czego lepiej nie brać. Pytanie może z tych głupich, ale pomoże osobom które jadą pierwszy raz w taką trasę.

Dziękuję :-)
Odpowiedz
#25
Ze względu na to, że rodzi mi się milion pomysłów na minutę proszę mnie wykreślić z listy. Jednocześnie potraktujcie mnie jako zawodnika rezerwowego, który w razie czego sam sobie załatwi nocleg itp. To samo dotyczy Szlaku Orlich Gniazd. Sorry za zamieszanie.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#26
Hej jeśli objadę to co sobie obiecałem i zdążę to mogę do Was dołączyć ?Ale też proszę o wyrozumiałość na 100% będę wiedział dopiero 12 lipca.Jednocześnie potraktujcie mnie ( i drugą połówkę)jako zawodników rezerwowych, którzy w razie czego sami sobie załatwią nocleg itp.(sorry za kopię) Orle Gniazda mam zamiar objechać 1 lipca (mój nie skopiowany projekt )
Odpowiedz
#27
Podsumowując - na dzień dzisiejszy lista ludu pielgrzymującego wraz z uczestnikami gościnnie jadącymi z Pielgrzymką wygląda następująco:

1.marcin0604
2. Wawerka
3. Monika
4. Jurek S
5. Bart
6. rafik80
7. diablo
8. Tool_Man
9. Tkt
10. Karola
11. Kola
12. theoria
13. haladinho
14. Badevil
15. Guzi
16. piotrekgp
17. Ks. Jacek

Zawodnicy rezerwowi:
Perceive
Barbapapa z osobą towarzyszącą

Jeszcze dziś cały dzień - szansa dla niezdecydowanych ;-) i od jutra załatwiamy już noclegi Smile
i możemy rozpocząć dyskusje co brać, czego nie brać (odnosząc się do pytania Piotrka) ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#28
Ja tez się pisze tylko proszę podać jaki koszt przybliżony wraz z wynajętymi noclegami
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#29
Zapisałem się na gniazda, więc oczywiste, że do Częstochowy też jadę ;-)
Proszę mnie dopisać :-)
Odpowiedz
#30
kp104 napisał(a):Ja tez się pisze tylko proszę podać jaki koszt przybliżony wraz z wynajętymi noclegami
no w zasadzie nie ma jakiś dodatkowych kosztów..
3noclegi+wyżywienie we własnym zakresie +ew. powrót pociągiem z Częstochowy.

kontynuując listę:
18. kp104
19. Wieśko
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości