Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010
BADEVIL napisał(a):Po prostu życie, zapowiada się za to niezbyt miły tydzień w szpitalu u łóżka Mamy. Undecided
Powodzenia w jeździe i pielgrzymowaniu moja intencja niestety musi zostać odłożona na inny wyjazd do Częstochowy …
Mówiąc w skrócie nie jadę …
hmm.. życie..
lud pielgrzymujący obiecuje pamięć o Tobie i Twojej mamie
trzym się ;-)
orientuj...
Odpowiedz
Dołączymy prośbę o zdrowie do Mszy św. ...
Oczywiście jeśli ktoś spośród forowiczów ma jakąś intencję to proszę wpisać lub wysłać na PW mi lub komuś z organizacji. Jeśli to możliwe proszę ze sprzętów duchowych zabrać specyficzny łańcuch - nie na koła tylko do rąk - Różaniec Smile Jeśli też macie mały modlitewnik i mini-egzemplarz Pisma Św. Nowego Testamentu to również...
Odpowiedz
Postaram się zajechać jutro na mszę Smile

Ja mam intencję, żebym w końcu wygrał jakiś maraton, pomodlicie się za to? ;P
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
KermitOZ napisał(a):Postaram się zajechać jutro na mszę Smile

Ja mam intencję, żebym w końcu wygrał jakiś maraton, pomodlicie się za to? ;P

No zobaczymy. :-D Może bardziej o zapał do trenowania, zdrowie i dobrą robotę a wtedy zwycięstwo masz w garści.

Ponieważ Artur nie jedzie kto ma niech weźmie na wszelki wypadek jakiś porządny rozkuwacz i trochę kluczy. Ja jakiś mam. Łańcuch można rozkuć ale już nie skuję. Będę miał też pompkę, parę łatek, podstawowe klucze i z metra prestoplast. Spinkę mam tylko do łańcucha na 9-cio rzędową kasetę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
Cytat:No zobaczymy. :-D Może bardziej o zapał do trenowania, zdrowie i dobrą robotę a wtedy zwycięstwo masz w garści.
Nie, o to żebym wygrał, bo jak wygram to będzie znaczyć, że z ww. rzeczami też jest ok, a same te ww. rzeczy nie gwarantują jeszcze zwycięstwa Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Grzesiek, chyba Ci się Pan Bóg pomylił ze złotą rybką :-P
orientuj...
Odpowiedz
Niestety na Mszy być nie mogę przez pracę, ale będę się za Was modlił Smile Życzę wszystkim wytrwałości, a skoro jadą z Wami księża to mam nadzieję, że będę oni inspirowali dobre przemyślenia.
Hardkory niech uważają na księży P-iratów ;P Powodzenia!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
Mam szybkie pytanie co do pakowania w sakwy. Pakować wszystko w jedną sakwę czy rozdzielić na dwie ??
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
Jurek:

Rowerów wam jutro popilnuję i odprowadzę kilkadziesiąt kilometrów :-> Chociaż tyle mogę zrobić
Odpowiedz
Tool_Man napisał(a):Mam szybkie pytanie co do pakowania w sakwy. Pakować wszystko w jedną sakwę czy rozdzielić na dwie ??

Ja specem nie jestem, ale chyba lepiej mieć rozłożony ciężar na dwie strony po równo, niż całość po jednej stronie i jechać przegiętym na drugą stronę Smile Więc rozdzielaj na dwie.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości