Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MK 28/05.2010 godz. 18.00 Pl. Litewski
#21
zaworek napisał(a):jeśli nie chcecie jechać przez Poniatowskiego do raclawickich to można pojechać Popiełuszki - Długosza - Raclawickie.

I to wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, ze względu stan nawierzchni i szerokość ul. Poniatowskiego.

Skręt w lewo na skrzyżowaniu Chodźki/Smorawińskiego jest w mojej ocenie trochę niebezpieczny.

Dziękować za brak Głębokiej :lol:
Odpowiedz
#22
wprawdzie prackuje do 17 ale postaram sie byc jak najszybciej sie doturlam do domu szybki spacer z psem i jaaazda aby nie padalo
Odpowiedz
#23
mam nadzieję że bedzie kilka osób zapewniających bezpieczeństwo tak jak to robili miesiąc temu :-) .
po informacji na głównej stronie (kolorowe ubrania, przebrania) zapowiada się niezła impreza 8-)
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#24
wskakuje w pomarańcz biore gwizdek i jade ;-)
Odpowiedz
#25
bylo lepiej niz gites Big Grin




p.s. marcin trabka kiedys tam do zwrotu Smile
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#26
hehe...krasinskiego/zana w strone pagi - to ja, jak zwykle w ostatniej chwili Big Grin bylo 139 osob, dolaczyl jeden kolega pod jadwiga.poczekajmy na raport spod ratusza - tam tez pewnie podbilo pare osob.
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#27
Ja bylem do ulicy Lubartowskiej, potem musiałem zakończyć jazdę, "bo mi się łańcuch skończył", po prostu się zerwał.


Pozdrawiam Piotrek
Piotrek.
Odpowiedz
#28
Moja pierwsza MK i było bardzo fajnie, musiałem trochę nadrabiać, ale dałem radę...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#29
Hej

Kilka minut po starcie (na ul. Wyszyńskiego) liczyłem i było nas 139, ale później dojechały co najmniej 2 osoby (o tylu wiem), więc przewinęło się 141 Smile Masa super, pełna kultura, myślę, że tempo też było spoko Smile Dzięki wszystkim za świetną zabawę, zapraszam za miesiąc Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#30
a ja już wiem dlaczego się mówi ' cała para poszła w gwizdek' - od gwizdania zabrakło mi siły do pedałowania :lol:
Masa pełny wypas!!! przez duże S na koncu :mrgreen:
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości