Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MK 28/05.2010 godz. 18.00 Pl. Litewski
#1
Majowa Masa Krytyczna za chwil pare więc najwyższa pora zapodać nowy temat.
to jest moja propozycja trasy:
http://www.bikemap.net/route/509972
trasa niecałe 15km - jeśli za długa to możemy skrócić, ale uwazam jak na miesiąc maj to ok,
czy łatwa czy trudna - niech każdy oceni wg siebie.
Do zobaczenia.
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#2
Ciekawa trasa, 15km troszkę więcej niż ostatnio, ale dla mnie idealnie. Myślę ze wszyscy sobie poradzą. Na 98% się pojawię.


Pozdrawiam
Piotrek
Piotrek.
Odpowiedz
#3
czy podjazd Poniatowskiego do Racławickich nie jest za wąski na masę? nie byłem tam dość dawno ale chyba jej jeszcze nie poszerzyli
Odpowiedz
#4
Marecky:

Napewno nic się nie zmieniło jeśli mówimy o tym podjeździe, wracałem dziś tamtedy z pracy
Jest tak jak było kilka miesięcy temu.
Odpowiedz
#5
Świetna trasa.
Można by też podnieść średnią prędkość przejazdu z 10km/h (jak było ostatnio) na ok 14km/h.
Odpowiedz
#6
Trasa spoko, jak dla mnie trochę za mało kręcenia po Centrum.

A ty Niunia to weź w końcu zacznij używać znaków interpunkcyjnych i nie p... głupot, bo 10km/h wcale nie pokazuje tego, o czym mówisz i jest to tempo zdecydowanie za wolne.

Będę! Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
niunia2101 napisał(a):to się nie będe odzywał skoro tak. A to zróbmy pełen wypas minimum 30 skoro za wolno.
Nie fochuj się. Znam fora, gdzie za pisanie zdań z małej litery i bez przecinków dostaje się bany, więc tu i tak jest liberalnie - lepiej się ciesz. :-P

Co do prędkości to było mówione już do znudzenia. Nie jedziemy wolno dla zabawy ani żeby cokolwiek komuś pokazać. Jedziemy tak wolno żeby wszyscy uczestnicy nadążali bez wysiłku - to jedyny powód. Więc nie ma powodu żeby celowo spowalniać MK ponad potrzebę.
Odpowiedz
#8
niunia2101 napisał(a):to się nie będe odzywał skoro tak.
A już się ucieszyłem, A tu jak co wieczór rzucasz posty "jak rolnik gnojem". Człowieku weź się ogarnij i albo pisz coś z sensem, albo nie pisz nic. Sporo osób jest faktycznie podirytowane tym co i ile tutaj spamujesz.
Masa jedzie tempem jakim jedzie. Jak chcesz możesz jechać 10kmph, najwyżej zostaniesz jednoosobowym odstrzałem masy.
Peace.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#9
Nie krzyccie na niunię!
Odpowiedz
#10
Trasa moim zdaniem przesadzona Undecided Pamiętajcie o tym, ze chcą jechać nie tylko sportowcy ;-) Myślę, że optymalna trasa to około 10 max 12 km. Takie moje zdanie. :-) A jeśli jest grupa, dla której trasa byłaby za krótka z tego co wiem jest jeszcze prawie co miesiąc runda dookoło zalewu. Wtedy "wilk syty i owca cała". Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości