Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.05 LKJ->Zalew 12.30
#11
Mariusz, nie zniechęcaj. ;-) Ja też właśnie wróciłem rowerkiem z miasta i chyba się niespodziewanie pojawię na ustawce. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Skoro tak wieje to trzeba się będzie lajtowo przygotować na tą ustawkę, namioty jakieś śpiwory karimaty i te sprawy. Butla z palnikiem i naczynia do gotowania i troche ubrań na zmianę koniecznie coś ciepłego :-> :-> :->

Zapomniał bym o najważniejszym koniecznie mapa Zemborzyc i okolic, ma ktoś może ?
Odpowiedz
#13
Hehe, to może i ja zaliczę w końcu pierwszą damską ustawkę ;-)
Odpowiedz
#14
i zgodnie z przewidywaniami-zmiana na 12.30-dopiero wpadlam do domu Smile
Odpowiedz
#15
Dobrze się składa akurat się wyrobie z zapakowaniem wszystkiego na rower :->

A tak poważnie to większa połowa już pewnie pojechała na 12:00 ehem tak trochę z dupy taka zmiana w ostatniej chwili :evil:

Podjadę wcześniej bo może studenci nie wytrzymają tych akademickich 15 minut. :-| Undecided :-?
Odpowiedz
#16
Spoko mi to akurat na rękę i nogę bo mi się zajęcia przeciągnęły :-P
BĘDĘ!
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#17
Dziekuje za dzis Smile mam nadzieje ze ta zmiana godziny zostala mi wybaczona gdzies na trasie Smile
trasy nie wrzuce bo nie wiem gdzie bylismy Tongue
Odpowiedz
#18
Zmiana godziny została wybaczona bo po pierwsze primo bardzo sympatycznie się jechało, a po drugie primo chłopaki zadbali (przyjechali wcześniej) żebyśmy nie odjechali. Wielkie dzięki.
Pierwsze koty za płoty ;-) , ustawka z Anią J zaliczona. Na wszelki wypadek przejąłem prowadzenie, żeby gdzieś nie zostać w tyle i zrobiliśmy jeden z naszych standardów: przez Stary Gaj, Zemborzyce, Krężnica, Prawiedniki i przez Dąbrowę do zalewu. Nikt dystansu, prędkości, średnich nie mierzył, ale udało nam się w grupie przejechać całą trasę. Było nas jedynaścioro w tym dwie panie: Ania i Ula.
Parę zdjęć juz w galerii
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Dzięki za wspólne kręcenie. Bardzo spokojna trasa, miło było znowu zacząć jeżdżenie....do zobaczenia na kolejnych ustawkach.
Odpowiedz
#20
No i urwałem ... śrubę w bagażniku :-> Mogłem jednak nie brać tego namiotu :mrgreen:

Dzięki za kręcenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości