Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.05 15.00 LKJ okolice Krebsówki
#11
Dzięki wszystkim za wspólny wypad w szczególności dla „KIEROWNIKA” który trzymał ostrą dyscyplinę i nie było wyskakiwania przed szereg , tylko grzecznie za „Kierownikiem Arturem” z tempem wybitnie rekreacyjnym , z jednym wyjątkiem ,dosłownie jednym gdy jechaliśmy przez las już niedaleko zalewu , a parę razy był taki ładny asfalcik że chciało się trochę mocniej pocisnąć …. Podsumowując, jak Artur mówi że jedziemy spokojnie to tak jest,a wiem że potrafi też mocniej pocisnąć…..i liczyłem na trochę mocniejsze tempo przyznam się bez bicia ;-) pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#12
Chyba z 3 osoby licząc ze mną jechało na mtb reszta na szosówkach
Odpowiedz
#13
wegoR napisał(a):Chyba z 3 osoby licząc ze mną jechało na mtb reszta na szosówkach
Kolego z całym szacunkiem, ale jeżeli rower ma koła 28" to nie musi być szosówką. Część z nas jechało rowerami typu cross.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#14
Artur nie moge się doczekać kiedy zoraganizujesz wycieczkę, a może coś więcej na chełmszczyznę. Tutaj robi się naprawdę pozytywny rowerowy klimat i ciekawe trasy czekają na ich odkrycie 8-) Możemy połączyć siły wschodu i zachodu :mrgreen: Możesz wybrać stronę... Ja podobnie jak Atrur jeżdzę na szosowym Crossie 28" ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości