Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.06.2010 S 9:00 LKJ odwołane
#1
...
Odpowiedz
#2
taką trasę zaproponował Mariusz w TYM wątku dotyczącym "Bicycle Lublin Orbital"

może on nie zaznaczył w poście całej trasy ale główne założenia miał te same i początkowe miejscowości zresztą też
Odpowiedz
#3
...
Odpowiedz
#4
Myślę, że dobrze, że Paweł zaproponował oddzielny temat chociaż podobny, ale tylko w ogólnej idei :-D , bo objazd Krzyśka ma (jak juz pisałem) znamiona wyjazdu rekreacyjnego i jest dostępny dla szerszego grona co zresztą widać w jego wątku.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Ja tylko bardzo nieśmiało przypominam, że w ten dzień startuje maraton 500/24 i bardzo liczymy na doping na starcie jak największej liczby forumowiczów Smile A objechanie Lublina dookoła po okolicznych miasteczkach już dawno chodzi mi po głowie i kiedyś nawet pojawiało się u nas na forum (może nawet nie na RL, ale na forum "Hej Lublin", bo to dawno było).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
hej wszystkim :mrgreen:
widzę,że mój pomysł /chociaż nie przeczę,że już ktoś wcześniej zapowadał pomysł -nie chcę sobie niczego przypisywać/ spodobał się :mrgreen:
sezon dopiero co się zaczął więc myślę,że takich kółek można zrobić sporo,a termin, trasa -wszystko do dogadania
chociaż trasa zapodana powyżej w większości pokrywa się z tym co "chodziło"mi po głowie
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#7
Chętnie przejechałbym taką trasę, ale ten termin od dawna mam zarezerwowany na nieco dłuższą wycieczkę - 500/24 :-D

A może by tak w najbliższy weekend?
Odpowiedz
#8
Właśnie, w najbliższy weekend może i ja bym wykrzesał tyle czasu.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#9
...
Odpowiedz
#10
niunia2101 napisał(a):A o której startujecie i skąd na ten maraton??

Wojtek, tak po koleżeńsku radzę ;-) :-D wybierz się na ten drugi objazd z Krzyśkiem.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości