Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
Ania J.   31-05-2010, 18:26
#11
thoria-"lajtowe" znaczy lajtowe ;-) zreszta jak pisalam-kto zechce pocisnac to pocisnie-nikt nikogo nie bedzie doganial i zawracal zeby jechal wolniej-a co kawalek i obowiazkowo na krzyzowkach czekanko na pozostalych-kazdy jedzie swoim tempem i nie planuje nagonki w stylu "szybciej tam z tylu!" :mrgreen: ale i nie bedzie: "wolniej tam z przodu!"
co do nowej swieckiej tradycji jestem jak najbardziej za Smile ale nie czekaj na przyszly rok bo przez zime Ci kondycja znowu spadnie i za rok powiesz to samo co dzis Smile jesli tylko masz czas i checi-wskocz na rower w pt i krec z nami Smile

edit: a tak na marginesie to szybko kondycja u Ciebie spada? bo niedawno mowilas:

thoria napisał(a):Mam na imię Dominika. Do tej pory jeździłam głównie na Zalew i dookoła - najlepiej lasem po błocie, ale chyba dojrzałam do wycieczek bardziej dalekosiężnych Smile Kondycję posiadam dzięki spinningowi (i nie mówię tu o wędkarstwie Smile ), więc myślę, że dobry kawał przejadę i jeszcze wrócę o własnych siłach.

a dzis:


thoria napisał(a):W ogóle to dzielni jesteście chłopaki, że się na taki wyjazd piszecie. Dla mnie hardcorem będzie ta ustawka z mindexem dookoła Lublina. Dzięki Bogu będziemy fotografować trasę dla przyszłych pokoleń: 500m jazdy/10 minut zdjęć. Inaczej bym ducha wyzionęła.
Arek   31-05-2010, 21:11
#12
Spokojnie Aniu....już sie tak rozpisałem ze teraz to nie wypada mi odmawiać ;-) będe, będe i może za wami nadążę, bedę sie staral ze wszystkich sil :-D obiecałaś że mnie nie zostawicie to trzymam Cie za słowo!!
marcin0604   31-05-2010, 21:56
#13
Aby ujrzec na własne ochydne oko słynną Anię J. i jej światełka przybędę i ja.

kapitan Hook
Avig   31-05-2010, 22:09
#14
A i ja bym się też pisał może mi wyjdzie wyjazd dalej niż po Lublinie.
darist   31-05-2010, 22:11
#15
Ania J. napisał(a):i przestancie juz z ta "slynna"

No i jaka skromna :-D
A światełka kup bo mandat zapłacisz :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Avig   31-05-2010, 22:18
#16
O co chodzi z tymi światełkami. Skoro to rowery to nie musi mieć światełek w dzień czyli słynne 24h rower to nie samochód, a i autka mogą śmigać tylko na światłach dziennych diody led z przodu (nie muszą mieć włączonych świateł pozycyjnych). Rowerek powinien mieć w nocy i o zmroku zależnie od pogody no i oświetlenia lepiej takiego rowerzystę widać. ;-)
rafik80   31-05-2010, 22:21
#17
Arek napisał(a):Rafał...nie bój sie, Ania tak ładnie namawia na ustawkę że ja sie juz nie boje i pojadę:-)
oooo kamień z serca.....przekonał mnie kolega....i ładne namowy Ani J. także ;-)
Arek   31-05-2010, 22:21
#18
Spokojnie...ja mam dwa to jedno Ani chetnie pożyczę i już nie będzie mandatu musiala płacic
Arek   31-05-2010, 22:51
#19
nie nie...9 to stanowczo za rano...mamy cały dzien to niech będzie 10 przy lkj
marecky   31-05-2010, 22:53
#20
długi ten wątek ale jakimś cudem dotarłem do końca
widzę że to profeska i nikt się nie zgubi więc i ja się pojawię coby pozwiedzać z wami okoliczne drogi i ścieżki
tylko ja to z formą to tak jak Arek więc myślę, że my razem będziemy jechać
Arek napisał(a):będe, będe i może za wami nadążę, bedę sie staral ze wszystkich sil :-D
to tak jak ja, Arku, jakby co to razem będziemy za ogon robić
Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.