Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bychawka??
#1
Proponuję, w zasadzie Karola z Magdą Bychawkę na dziś. 16.30 LKJ ;-) Kto może niech przybywa!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Pisz Waść wcześniej na drugi raz!!!
Odpowiedz
#3
Sory Arek, jakoś tak to spontanicznie i na szybko wyszło
śmignęliśmy sobie 3-osobowym składem Karola, Paweł, ja do Bychawy przez Bychawkę, w Bychawie pochłonęliśmy trochę słodyczy nad zalewem (a raczej zalewikiem, bo bardzo malutkie to jest) przy dźwiękach weselnej muzy (niestety ze względu na mało weselne ubranka nie udało nam się wmieszać w tłum i dobrać do weselnego jedzenia :roll: )
wróciliśmy tak samo przez Bychawkę, bo nam się ta trasa spodobała, mało samochodów, żółte pola rzepakowe którymi się Karola zachwycała oraz piękny, nieco boczny zachodzący wmordesun :mrgreen:
a w spd jeździ mi się cudownie i wspaniale i fantastycznie, tylko że niestety zaczynam czuć kolana, co mnie bardzo niepokoi :-?
Odpowiedz
#4
Arek napisał(a):Pisz Waść wcześniej na drugi raz!!!
Arek czujnośc to podstawa 8-)
To ja tylko dopiszę, że mi wyszło 66km, średnia zdecydowanie lepsza od wczorajszej (przynajmniej na plusie była :mrgreen: )
Pola rzepakowe cudne :-) Niestety tylko kolacja sama pcha się do buzi więc nawet pogadac bardzo się nie da.
Odpowiedz
#5
Spokojnie Arek!! Ja planowałem wyjazd na 17tą, dziewczyny jechały 30min wcześniej i już nie chciałem kombinować, dlatego tak wyszło. Z resztą co się będę tłumaczył, tylko winny się tłumaczy!! :-P
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości