Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
światełko na przód Sigma Pava /Bocialarka/Aurora
#11
W firmie w serwisie chyba leży kilka ogniw ze zużytych baterii laptopowych i prawdopodobnie w niezłym stanie więc jak komuś potrzeba zapasu mogę poszukać. Długość świecenia w latarce da odpowiedź czy nadają się do użycia.
Odpowiedz
#12
Pytanie do Mediana.

Jak się jeździło po lesie z Pavą?
Odpowiedz
#13
Kuba - możemy się zgadać na nocny patrol kiedyś
And - tak, to byłby najlepszy sprawdzian, dobrze byłoby jeszcze sprawdzić jak napięcie trzymają
Odpowiedz
#14
Na szosie sprawdza się idealnie,a na teren proponowałbym zabranie ze sobą dodatkowo czołówki - doświetlanie zakrętów. Smile)
Dodam, że jak jeździłem w nocy po ścieżce rowerowej z Pavą, to rowerzyści z daleka się oglądali czy aby nie skuter jedzie. Tongue

Tutaj masz test światełek: dominik.magma-net.pl/mod/
W rzeczywistości lampki świecą mocniej niż na zdjęciach.
Pozdr.
R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#15
Widzę, że Bocian nie próżnuje i stworzył nową "bombę" świetlną: http://www.allegro.pl/item1050537375_pr ... gw_fv.html - ciekawe czy ilość światła jest adekwatna do ceny.
Odpowiedz
#16
Znalazłem na necie zdjęcie Bocialarki w środku: http://lennin.eu/sq6/Bocialarka/IMG_8460.jpg
Trochę tandetą zalatuje :-). Lepiej zgłoście się do forumowego kolegi Guzi (Jarka). Zrobi identyczną Bocialarkę taniej (miał już już kilka zamówień) ;-) .
Odpowiedz
#17
Łukaszu,
jak chcesz mogę na kilka dni pożyczyć tego mojego wynalazku i zobaczysz jak to działa - pojeździsz o różnych porach i ocenisz wtedy co będzie lepsze
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#18
Patkos ja się nie mam z czym wybrać na nocny patrol. Bo po nim muszę wracać te 13-15km z Lublina po ciemku. Jak byście kiedyś do Świdnika zmierzali to bym do was dołączył.
W nowym produkcie od Bociana jest uchwyt Led Lancer Halter. On obsługuje kierownice do 32mm i ma regulację w poziomie. Ciekawe tylko czy pasuje do Bocialarki 3? Ale to chyba można dogadać z Bocianem.

http://www.militaria.pl/montaz_led_lens ... _p4888.xml
Odpowiedz
#19
Mariusz - dzięki za propozycję. Chętnie przetestuję Twoje światełka, ale razem z Tobą na jednym z Nocnych Patroli w terenie ;-). Pogoda ma się poprawić od tego weekendu, więc wielce prawdopodobne jest, że ktoś zorganizuje nocną, leśną ustawkę w najbliższych dniach. Również pozdrawiam

Kuba - ten uchwyt z linku, który podałeś na 100% będzie pasował, gdyż nowy wynalazek Bociana posiada korpus z Bocialarki 3.0. Średnica jest identyczna.
Odpowiedz
#20
Dziękuję Wszystkim za pomoc.

Zakupiona jednak Pava (sama lampka).

Aurora odpadła jednak na samym początku - brak gwarancji (jednak się liczydla mnie przy wydaniu 140 zł)

Bocialarka - gwarancja na 12 miesięcy, ale zniechęciło mnie jednak jej wykonanie Undecided

Pava - gwarancja 24 miesiące, estetyczne wykonanie (ale to moje osobiste zdanie, nie wszyscy muszą się z nim zgadzać)
Pava sprawdzona pzy okazji w lesie, podczas wczorajszego powrotu z ustawki.


PS. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości