Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.06, godz. 11.00, LKJ, Krzczonowski Park Krajobrazowy
#11
Dla wybierających sie warto (trzeba) zaopatrzyć się w napoje i coś na wzmocnienie. Będą jakies sklepiki po drodze, ale w pewnym miejscu wjedziemy trochę bardziej odludne :-D tereny.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jadę z kolegą.
Odpowiedz
#13
Jadę na 50% o ile będę w stanie naładować akumulatory, po dzisiejszej wycieczce do Gołębia
Odpowiedz
#14
Ja jadę na 99% , bo życie uczy żę niczego nie można być pewnym na 100%% :-D
Odpowiedz
#15
Ja jednak dzisiaj spasuje. Wczoraj miałem intensywne rozpoczęcie sezonu z forumSmile, I trochę mnie bolą niektóre części ciała. Udanej wycieczkiSmile
Odpowiedz
#16
Będę

Lubię i zawszę będę mówił wprost - Po co piszecie posty, że będziecie a później kolejnego, że jednak nie będziecie ???

Zawsze mnie to dziwiło przecież jest taki przycisk EDYTUJ wystarczy zmienić treść.

To jest naprawdę proste i nie boli a oszczędza masę czasu na przekopanie się przez masę niepotrzebnych postów.

Pozdrawiam wszystkich myślących trzeźwo
BADEVIL
Odpowiedz
#17
będę i ja :-)
Odpowiedz
#18
BADEVIL napisał(a):Pozdrawiam wszystkich myślących trzeźwo
Serdecznie dziękuję za pozdrowienia :-) , turlam koło razem z Wami.
Odpowiedz
#19
Ale urrrwał ....
Przy kombinacji blat + najmniejsza koronka z tyłu nie spadał mi łańcuch ...
Dziękuję za fachową pomoc Smile
Podjazdy przy takiej kombinacji ... bezcenne ... Tongue
Na prostej nawet nie dało się zejść poniżej 30 km/h :-P
Ale mnie teraz nogi bolą ... :-P
Odpowiedz
#20
Ale urrrwał 2 ...
Dzięki Seb za próby ratowania przerzutki cegłą :mrgreen: spokojniutko dojechałem bo nie było się gdzie śpieszyć.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości