Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.06, godz. 11.00, LKJ, Krzczonowski Park Krajobrazowy
#1
Robię kolejne podejście do przejechania najładniejszymi :-D fragmentami Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego. Dystans od miejsca ustawki ok 70-80km, dość dużo terenu, pogoda zapowiada się słoneczna :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ja bardzo chętnie się na to piszęSmile Może nawet jeszcze kogoś wezmę ze sobą.
Tylko prośba wielka o lekkie przesuniecie godziny wyjazdu.. na 11.00 dałoby radę?
orientuj...
Odpowiedz
#3
Monika napisał(a):Ja bardzo chętnie się na to piszęSmile Może nawet jeszcze kogoś wezmę ze sobą.
Tylko prośba wielka o lekkie przesuniecie godziny wyjazdu.. na 11.00 dałoby radę?

Myślę, że niejedna osoba może sie z tego ucieszyć. :-P Zmieniamy na 11.00
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
O proszę, nie tylko dla mnie te pory za wczesne.
Wprawdzie 11 to dalej pora trochę nieludzka, ale lepiej niż 10.00 lub 10.30 ;-) .
Wstępnie się zgłaszam.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Teoretycznie i ja chętny. Jadę
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Jurku, usunąłeś trzy posty Arka, co prawda były na temat ziemniaków i buraków, ale to nie powód żeby je wywalać
Jakbyś się poczuł jakbyś ktoś zaczął wyrzucać Twoje posty?
Dyskusja na ten temat niedawno się odbyła i wydawało mi się że uzgodniliśmy, że z wyjątkiem rażących przypadków cenzury na tym forum nie stosujemy :evil:
Przepraszam za OT, ale to jest ważna sprawa.
Odpowiedz
#7
Wawerka napisał(a):Jurku, usunąłeś trzy posty Arka, co prawda były na temat ziemniaków i buraków, ale to nie powód żeby je wywalać
Jakbyś się poczuł jakbyś ktoś zaczął wyrzucać Twoje posty?
Dyskusja na ten temat niedawno się odbyła i wydawało mi się że uzgodniliśmy, że z wyjątkiem rażących przypadków cenzury na tym forum nie stosujemy :evil:
Przepraszam za OT, ale to jest ważna sprawa.

Magdo, dziękuję ze o tym piszesz. Kiedy usuwam posty pojawia się okienko do wyboru przyczyny. Jest tam miedzy innymi: Post nie na temat
Został założony temat: Rozmowy okołoustawkowe i właściwie wszyscy zainteresowani ziemniakami, burakami tudzież innymi rolniczymi i nie tylko sprawami tam się przeniesli. Uważałem, że kontynuowanie tego w temacie ustawki jest bezcelowe.
NIgdy tego wcześniej nie mieliśmy i w mojej ocenie psuje to wizerunek naszego forum i może zniechęcać do wspólnego jeżdżenia.
Jeżeli ten temat miałby się rozwinąć to (Magdo, chyba masz takie uprawnienia) załóż nowy wątek.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
....
Odpowiedz
#9
Można prosić o jakiś zarys trasy??? Którędy będziemy jechać? Czy wyjdzie w trakcie ;-)
Dystans to w jedną stronę czy łączny przewidywany 80km?
Odpowiedz
#10
Dystans oczywiście w obie strony. W całości jeszcze tej trasy nie jeździliśmy więc nie mam jej gotowej. W pierwszej części pojedziemy przez Dąbrowę, Mętów, Skrzynice, Chmiel i przed Olszanką zaczniemy robić jakieś wariacje :-D po Krzczon. Parku Krajobr. Na mapie jest kilka ścieżek, które chcę sprawdzić czy istnieją i jeden wąwóz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości