Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.06, godz. 11.00, LKJ, Krzczonowski Park Krajobrazowy
#31
To były koreczki ...
Ja coś czuje ze to był jakiś spisek ... zlikwidowali mnie żeby więcej sami mieli... Cry
Odpowiedz
#32
Dzięki Jurkowi za wymyślanie tak ciekawych tras. Uwielbiam jeździć bezdrożami - szosa dla mnie za szybka :mrgreen:
Jak tak dalej pójdzie to można będzie ze świeczką szukać dróg kreskowych na mapie, którymi jeszcze nie jeździliśmy, bo raczej o miedzach tego raczej nie uda się powiedzieć :-P
Warunki zaczynają sprzyjać, ustawki się rozkręcają, towarzystwo dopisuje... dzięki też towarzystwu :-)
Odpowiedz
#33
Nie wiem co napisze Monika bo czuła się trochę rozczarowana ;-) . Pyta mnie w pewnym momencie - To gdzie jest nasz cel podróży. No to ja mówię, że to wszystko co przed nami i za nami. A ona chciała chociaż jakiegoś dęba, pod którym można by usiąść, zrobić jakąś wspólna fotę, rozłożyć stoliczek... Ale chodziło chyba o te koreczki :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
Było wiele wspólnych miejsc gdzie można, było rozłożyć stolik i wyciągnąć koreczki :-D więc chyba nie powinna być zawiedziona :-)

Diablo niestety nie dotrwałeś do koreczków, a szkoda...
Odpowiedz
#35
Ja również dziękuję za wspólną ustawkę. Pomimo wielu luda udało się jakoś sprawnie przejechać i nie pogubić po drodze.
Ustawka wyśmienita bo jak to się mówi jak Jurek zrobi ustawkę to nie ma bata :-).
Dróg polnych i bezdroży było prawie 30 km. I choć przejechaliśmy coś lekko ponad 80 km to ja spaliłem 5500 kcal (będę to musiał jakoś szybko odrobić ;-) )
A Panią w sklepie to tak zaspokoili że tylko rubaszny śmiech na zewnątrz było wciąż słychać.
Moje zdjęcia TUTAJ
Jeszcze raz dzięki i do następnej razy.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#36
W sumie na przyszłość mamy wskazówki: jak zabierzemy na ustawkę Tych Dwoje , to będziemy mieli serwis rowerowy na wysokim poziomie i niebanalną wyżerkę. Kochani, nie macie wyjścia, musicie przyjeżdżać ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#37
Dziękuję też za miłą wycieczkę. Szkoda, że musiałem odpaść wcześniej. Monika koreczki były boskie. Tak szyneczka nie zaszkodziła jeszcze. A cod o serwisu to ja polecam raczej samochód techniczny, bo następnym razem może być coś innego, i tez nie będziemy mieli na wymianę.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#38
Dzięki za wspaniałą wycieczkę. Uznanie i ukłony dla Seba - dobry z niego pomocnik :-)
Niedzielne (i nie tylko) ustawki z RL wchodzą, w miarę możliwości do mojego kalendarza. Pogoda jak marzenie, śmiech pani w sklepie słychać jeszcze w okolicy....ło matko ile ich tutaj :mrgreen:
Odpowiedz
#39
Po raz kolejny ustawka na medal "mucha nie siada" i parę fotek odemnie o TUTAJ "Klick"
Odpowiedz
#40
Dziękuje za wspólny wyjazd , w zasadzie nie trzeba pisać bo to każdy wie , że jak Jurek planuje trasę to na bank będą to tereny iście dziewicze które koła roweru nigdy nie widziały …, a że ostatnio deszczu ci u nas dostatek to i pełno kałuż błotnych po drodze mijaliśmy…. , teren był trudny do pokonania bo były to wysokie koleiny po kołach ciągników w których częstą woda stała i było bardzo ślisko…., ale za to jaka bujna roślinność jeszcze taka żywa i zielona
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości