Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy żółty szlak rowerowy
#11
Arkus napisał(a):przejechałem ten szlak, do Osmolic jednak nie ma sensownych oznaczeń, dalej jest znośnie
Szlak z Prawiednik (jeśli o tym mówisz) nie idzie do Osmolic. Ten z Osmolic prowadzi do Bychawy przez Bychawkę - tak jak napisał ArtiArt, natomiast ten, który się zaczyna w Prawiednikach prowadzi w kierunku Żabiej Woli, ale po ok. 200m odbija w lewo, pod górę, przy drogowskazie na szkołę. Odrobinę wyżej jest oznaczenie tego szlaku, a potem się urywa.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#12
Szlak nie kończy się na pętli linii 27. Biegnie dalej asfaltem w dół, potem w prawo i odcinek po płytach i gruntowy przy stawach. Następnie równym asfaltem równolegle do drogi 835. Później krótki podjazd po (nieszczęsnych) błytach betonowych i dalej polne drogi pełne piachu, niemal nieprzejezdne na niektórych odcinkach.

Osobiście szlak niebardzo przypadł mi do gustu.
Come To The Dark Side! We Have Cookies!
Odpowiedz
#13
Chce obejrzec to Grodzisko :!: Trzeba sie jakos ustawic po weekendzie. Moze i nie ma nic do ogladania, ale ja chce je zobaczyc, i to za dnia. Niestety na otwarcie szlaku nie bede mogl byc.

Ps. Znacie jeszcze jakies stare grodziska w okolicy ? Oprocz tych znanych z samego Lublina.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#14
Pinky napisał(a):Ps. Znacie jeszcze jakies stare grodziska w okolicy ? Oprocz tych znanych z samego Lublina.
okolice Motycza.
Grodzisko jest na szlaku:
http://szlaki.lublin.pl/szlakirowerowe/konopnica.html
Niestety, tablica z makieta zginęła w terenie :-(
Można ją więc zobaczyć jedynie tu, na zdjęciu makiety
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości