Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.06.-CZWARTEK - KOZŁÓWKA
#1
hej wszystkim :mrgreen:
czy byłby ktoś chętny na czwartek /11.06/ aby pocisnąć do Kozłówki i pokręcić się trochę po lasach ?? - godzina i miejsce zbiórki na wyjazd - do ustalenia - oczywiście jeśli pogoda dopisze :evil: :evil:
dawno w tamtym kierunku nie było żadnego wypadu więc jeśli jest ktoś chętny to zapraszam
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#2
charakter swiateczno-piknikowo-rodzinny, czy bloto w zebach? :-P
Odpowiedz
#3
msz napisał(a):charakter swiateczno-piknikowo-rodzinny, czy bloto w zebach? :-P
Na początku maja sprawdzaliśmy to błoto w okolicach Kozłówki, niektórzy nawet dogłębnie :mrgreen: Ponieważ chyba żadne skutki uboczne nie wystąpiły więc to błoto jest godne polecenia i jeżeli się wybiorę to wolę błoto w zębach albo na nogach :-D
Odpowiedz
#4
hey! jeśli błotniste okolice Kozłówki to ja chyba sie pisze na takie coś ;-) nawet mogę razem z Karolą Madą i Pawłem pokazać fajna trasę przez nas już zbadaną :mrgreen:
Pozdrawiam - michał Wink
Odpowiedz
#5
ja chętnie bym gdzieś uderzył w czwartek, pomysł kozłówki mi odpowiada bo jeszcze nie miałem okazji tam być, chociaż nie lubie jeździć w błocie, w lesie co innego ale błoto jak moge to omijam szerokim łukiem. Także jakby trasa była zaplanowana bez błota to mogłbym sie stawić
Odpowiedz
#6
Jakby pogoda dopisała, to ja w godzinach południowych/popołudniowych byłbym chętny się wybrać. Też tam jeszcze nie byłem.
Odpowiedz
#7
jeśli nie będzie lało i nie planujecie jakiegoś zawrotnego tempa to ja też
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#8
też się piszę, z przyjemnością pocisnę razem z Wami! :-D
Pozdro- Bartek
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
a ja mam tylko jedno niedyskretne pytanie, gdzie i o której zbiórka? ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#10
i ja bym się wybrała :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości