Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazovia MTB Lublin 2010 - Objazd trasy
#21
BADEVIL napisał(a):Pivonat: A wystarczyło edytować poprzedni post a nie pisać jeden pod 2 to nie czat na onecie albo Gadu-Gadu
Lepiej jeden pod drugim niż nie na temat.

BADEVIL napisał(a):Admina prosze o wykasowanie mojego posta o ile Pivonat edytuje swoje :mrgreen: :->
A admin to co, napis na dropsie? Przycisku Edytuj nie masz? ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#22
KermitOZ napisał(a):Wieczorem usunę posty z tego wątku, niedotyczące tematu.
Jakiś czas temu na forum była dyskusja dotycząca usuwania postów. Ktoś zapewniał, że więcej postów usuwać nie będzie. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#23
sietniok napisał(a):[bez edit mode dwa] a i żeby nie było chodzi o nabijanie postów Wink [/bez edit mode dwa]
No właśnie, Ty mi tu Sietniok postów sztucznie nie nabijaj! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#24
Byliśmy dzisiaj z Markiem na objeździe Fit'a.
1. Jeszcze przed rozjazdem dystansów poprawiliśmy strzałkę, bo ktoś/coś ją przekręciło.
2. Na powrocie tuż przed prawiednikami droga zastawiona koparką i ciężarówką, tak, że nie dało się przejechać zupełnie - jakiś Pan nadzorujący pytał czy są tam organizowane zawody - powiedzieliśmy że w niedzielę - stwierdził, że może do niedzieli skończą, ale raczej nie był zbyt przekonany..
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#25
A może ktoś ma chęć na objazd trasy Mega dziś? Deszcz za oknem w sumie lajtowy.. ;-)
Odpowiedz
#26
Może i bym się pisał ale bez napinki i po godzinie 15.00
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#27
Zabierzcie kapoki :mrgreen:
[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Odpowiedz
#28
Ciebie też możemy zabrać :mrgreen:
Odpowiedz
#29
Życzę jutro całemu teamowi RowerowyLublin powodzenia, aby noga podawała... Smile
Odpowiedz
#30
Trasa bardzo błotnista.Jechałem hobby i 13 miejsce w open ;/ (startowało 76 w kategorii mężczyzn). Poszło mi tak słabo bo startowałem z samego końca...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości