Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazovia MTB Lublin 2010 - Objazd trasy
#11
eeeeeeeeee
a Ty co, stróż porządku forum?
gdybyś zauważył, to moje pierwsze posty
nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
oświeć mnie, jak Ci tak bardzo na tym zależySmile
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#12
dziękuję Ci bardzo za sensowną odpowiedź, juz się bałamSmile
w takim razie jesteśmy umówieni pod LKJ na 11:30 w niedzielę
bede na niebieskim bop-light'cie /ten marathon team/
gdyby Ci coś wypadło, to najlepiej skrobnij maila
jak się nikt nie odezwie to może i lepiej, w sobotę nie pojadę i poudaję że się uczęSmile
pozdrawiam!
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#13
pivonat napisał(a):eeeeeeeeee
a Ty co, stróż porządku forum?
gdybyś zauważył, to moje pierwsze posty
nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
oświeć mnie, jak Ci tak bardzo na tym zależySmile

Każde forum niezależnie czy traktuje o sprawach budownictwa "beton komórkowy lub Lany” poddaje się pewnym zasadom. To forum również nie jest wyjątkiem w tym temacie, rejestrując się akceptujesz[shadow=red] REGULAMIN[/shadow]. Więc wypadało by go przeczytać.

Nic więcej nie ma tu do dodania, chyba że to pierwsze w Twoim życiu forum na jakim się rejestrujesz? (pytanie retoryczne nie wymaga odpowiedzi).
Odpowiedz
#14
pivonat napisał(a):nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
To przeczytaj regulamin forum to się dowiesz. Poza tym niech każdy pilnuje siebie, a jak chcecie sobie zwracać uwagę to na priv, bo robienie tego publicznie to nic innego jak kolejne SPAMOWANIE. Wieczorem usunę posty z tego wątku, niedotyczące tematu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Sorry, że nie w temacie ale jak ostatnio czytam forum to wątki przekształcają się w dyskusję i upominanie o zasady i edycję postów - więcej luzu bo zaczyna to być nieciekawe - mi osobiście nie przeszkadza jak czasem ktoś szczególnie nowy napisze dwa posty pod sobą - jest tego mniej niż dyskusji okołoedycyjnej!! Aż się boję już pisać na tym forum.
Odpowiedz
#16
Aaa ja mam pytanie , kto miałby chęć skoczyć na objazd trasy Mega ,ale bardziej na tygodniu, bo na weekendzie mam wesele i w wracam w wtorek Big Grin
Odpowiedz
#17
Pawel93 napisał(a):Aaa ja mam pytanie , kto miałby chęć skoczyć na objazd trasy Mega ,ale bardziej na tygodniu, bo na weekendzie mam wesele i w wracam w wtorek Big Grin

Ja jadę w sobote(fit), w niedziele(mega) oraz na tygodniu ze dwa razy(mega) także możemy się wybrać.
Odpowiedz
#18
Ja podobnie jak Anemia jade czyli w sobote fit a na tygodniu mega :-D
Odpowiedz
#19
sietniok Musisz mieć jakiś tick nerwowy czytając to chyba drga Ci palec i dlatego pyknąłeś ze 3 posty jeden po 2 :-> ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#20
A tu trasa mega http://www.gpsies.com/map.do?fileId=djlpbbnpdfchwumo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości