Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajna Męska Ustawka 19.00 LKJ 8.06
#11
Przestańcie się chłopaki do cholery w kółko bulwersować, co kto napisał, bo normalnie może zaczniemy dawać bana za nadgorliwość i czepianie się pierdół :evil:
chłopak napisał, że jedzie a potem się okazało że jednak nie jedzie, więc poinformował o tym i BARDZO DOBRZE, ponieważ jakby nie poinformował to ktoś by na niego bez sensu czekał
Badevil, jak się używa przycisku edytuj, to nie wyciąga się tematu do góry i generalnie nie wiadomo, że ktoś coś nowego napisał jak się nie zajrzy i nie przeczyta po raz drugi jego posta, a tak od razu wiadomo
a ty Mariusz masz na swoim koncie kilka ustawek na których miałeś być i nie raczyłeś przybyć ani poinformować, że Cię nie będzie i ja dobrze to pamiętam że na Ciebie czekaliśmy kilka razy i to jest właśnie zachowanie z dupy
EDYTA: (specjalnie dla Ciebie Badevil ;-) ) oczywiście żartuję z tym banem, żeby nie było, ale na prawdę wyluzujcie, bo zachowujecie się jak stare zrzędliwe babony (a raczej facetony) ;-)
Odpowiedz
#12
Na ustawce było nas trzech: piotrekgp, Mariusz-Neways i ja. Najpierw pojechaliśmy przez Dąbrowę w kierunku Pszczelej Woli, a stamtąd do Niedrzwicy. W tym miejscu się rozstaliśmy, chłopaki odbili na Bełżyce, a ja pojechałem prosto do domu, bo nie wziąłem lampek.

Dzięki panowie za jazdę
Odpowiedz
#13
Ale się porobiło wyżej Confusedhock:

Dziękuję za wspólną jazdę. Było nas 3, Ja, Felek i Mariusz-Neways (dzięki za pokazanie ciekawej trasy).
Do następnego razu.
Odpowiedz
#14
Wawerka napisał(a):a ty Mariusz masz na swoim koncie kilka ustawek na których miałeś być i nie raczyłeś przybyć ani poinformować, że Cię nie będzie i ja dobrze to pamiętam że na Ciebie czekaliśmy kilka razy i to jest właśnie zachowanie z dupy

I proszę nie zapominać o lodach w Nałęczowie ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#15
piotrekgp napisał(a):Ale się porobiło wyżej Confusedhock:

Dziękuję za wspólną jazdę. Było nas 3, Ja, Felek i Mariusz-Neways (dzięki za pokazanie ciekawej trasy).
Do następnego razu.
- nie ma za co :mrgreen: ,cała przyjemność po mojej stronie,cieszę się,że się podobała i polecam się na przyszłość.
Co do trasy : zrobiliśmy /jak to Jurek mówi i pisze / jeden ze standartów - takie większe kółko : Dąbrowa-P.Wola-Krebsówka-N.Duża- Radawiec-Radawczyk-Konopnica-powrót przez Węglinek. /dystans ok.68 km /
A co do zachowania "z dupy" jak to mnie podsumowano - nie przeczę,może i kiedyś tak było ale musiało być dawno bo generalnie mało jeżdżę z grupą /nawet w tamtym roku,a już szczególnie z Tobą -Madziu,palców u ręki by mi zostało ile razy z Tobą jechałem i kiedy w ogóle ostatnio Cię widziałem Confusedhock: Confusedhock: /-chyba coś pomyliłaś - ale niech będzie po Twojemu,a lody faktycznie -pamiętam - sierpień 2008 i wyjazd do Nałęczowa,oj długo będą się czkawką mi odbijać :oops: :oops: ale sezon dopiero się zaczyna -więc ..kto chętny na lody ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#16
ArtiArt napisał(a):I proszę nie zapominać o lodach w Nałęczowie ;-)
Pamiętam to Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
A więc Mariusz http://pl.wikipedia.org/wiki/Mamy_Cię!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości