Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.06.2010 N 10.00 Real (Czechów)
#1
...
Odpowiedz
#2
Chętnie się przejedziemy z Moniką, ale w wersji skróconej, tzn. do Kozłówki, posiedzimy w parku i potem wrócimy przez Nasutów do Lublinka
Odpowiedz
#3
Wprawdzie myślałyśmy o babskiej ustawce na niedzielę do Kozłówki, ale nas uprzedziłeś.. ;-)
Tak więc dołączamy na trochę do Twojej ustawki ;-)

I zapraszamy Panie ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#4
Super ustawka....jadę :-)
Odpowiedz
#5
Wawerka napisał(a):Chętnie się przejedziemy z Moniką, ale w wersji skróconej, tzn. do Kozłówki, posiedzimy w parku i potem wrócimy przez Nasutów do Lublinka

A nie boicie się, że zabłądzicie? :-D Może uda nam się z Wami gdzies spotkać. Po odprowadzeniu Maratonu 500
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jadę.
Skoro tempo rekreacyjne to biorę też ze sobą dwie panie. Jedna na rowerze, druga w przyczepce.

Trasę też skrócimy i pewnie posiedzimy sobie w Kozłówce.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
...
Odpowiedz
#8
Jurek S napisał(a):Może uda nam się z Wami gdzies spotkać. Po odprowadzeniu Maratonu 500
Odprowadzenie Maratonu z tego co mi wiadomo 12, czyli w sobotę..Czy Jurku planujesz maraton przez całą noc odprowadzać??
orientuj...
Odpowiedz
#9
Monika napisał(a):
Jurek S napisał(a):Może uda nam się z Wami gdzies spotkać. Po odprowadzeniu Maratonu 500
Odprowadzenie Maratonu z tego co mi wiadomo 12, czyli w sobotę..Czy Jurku planujesz maraton przez całą noc odprowadzać??

Będą sobie teraz dworować ze mnie :-D . Już sie tutaj wytłumaczyłem ;-) http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2264
Tak na marginesie, wydaje mi się, że Paweł pierwotnie planował 12, a później zmienił na 13 . Ale to te upały :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Ja z kolegą jesteśmy otwarci na dłuższe dystanse. Oby tylko takiej lampy nie było jak jest w ostatnich dniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości