Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17:00 LKJ pelna rekreacja , trasa do ustalenia na miejscu
#31
aaa... może ktoś wrzuci info ile kilometrów zrobiliśmy(??) Smile
"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Odpowiedz
#32
Jeśli wierzyć narzędziu do pomiaru odległości z google maps od LKJ do LKJ wyszło jakieś 31km.

No i zdecydowanie muszę wreszcie zebrać się i wymienić parę części w rowerku.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#33
eee a moze dziś kolejna ustaweczka? Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#34
Ifson dobry pomysł, może być o znów 17. :-) A co do ilości przejechanych km to naliczniku miałem 42km i średnią niecałe 19km/h
Odpowiedz
#35
Panowie ja dziś niestety odpadam bo jestem u rodzinki ;/ w Janowie Lubelskim wracam koło 19 i lecę w piłkę grać po chłodzie , ale cieszy mnie ze wam sie podobało i chcecie jeszcze Wink skład był bardzo fajny i luzacki wiec z pewnością to powtórzymy Wink
Odpowiedz
#36
Kochani, nie róbcie takiego zamieszania. Już jest dwa w jednym, a za chwilę będzie 3 w 1. :-D . Zrealizowaliście jeden wyjazd to na następny zakładajcie kolejny temat.
Druga sprawa. W tytule tematu oprócz godziny, miejsca piszcie też datę. Nie każdy będzie przebijał się przez wszystkie posty, żeby załapać kiedy ma się odbyć wyjazd.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
Oho a miało być tak pięknie Tongue a tu bura za 1szą ustawkę Tongue Nie no śmieje się jasna sprawa w temacie zabrakło konkretnego terminu i to akurat moja wina... Następnym razem to poprawie , ale myślę ze kto chciał jechać to sie dogrzebał Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości