Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17:00 LKJ pelna rekreacja , trasa do ustalenia na miejscu
#11
hmm a gdzie jutro nad jeziorko lecisz ? bo ja bym sie chętnie chyba pisał bo to mi sie marzy Wink dziś mam w planach sie rzucić w zalew Tongue no ja wam dałem pomysł na ustawkę a gdzie polecimy każdy możne cos zaprooponowac i cos sie wybierze ale tak jak mówiłem nie zamierzam tempa forsować i nikogo ganiać , taki bardziej familijny wypadTongue to co z ta godziną bo mowicie ze potem komary beda to zmieniamy coś pod Wojtka ? Czy ma sie dostosować lub nie Tongue
Odpowiedz
#12
Ty tu rządzisz Smile dla mnie spoko... ale sie dostosuję w razie co....
"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Odpowiedz
#13
nie wiem, mi najbardziej odpowiada 17. A na jutro to nad piaseczno 42km. Ale to już tam do rodziny jadę ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#14
no to głosowanie kto za 17 kto za 19 ?
Odpowiedz
#15
ja za 17. Dodaj też to że inni którzy zobaczyli to np: damian lub kuba nie wejdą już na internet. nie zobaczą że została przełożona i będą czekac jak głupi ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#16
hmm Kurcze tego nie brałem pod uwage Ifson masz racje!! okej nie kombinujemy 17:00 LKJ zostaje
Odpowiedz
#17
Ja też się piszę, na rekreacje bo na szaleństwa jest jak dla mnie za gorąco. ;-)
A nad zalewem byłem wczoraj i w lesie są watahy komarów czekającego tylko kogo by tu pogryść. ;-)
Odpowiedz
#18
A no włacha, dobra. Coś się wymyśli z trasą ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#19
sie chyba przytocze
Odpowiedz
#20
Mi wypadł turniej piłkarski i dopiero teraz wróciłem.
Szkoda :-( następnym razem na jakąś ustawkę postaram skoczyć.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości