Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17:00 LKJ pelna rekreacja , trasa do ustalenia na miejscu
#21
było bardzo fajnie, czekam na zdjęcia Big Grin :lol:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#22
heh no ja 10 minut temu wszedłem do domu Smile moja trasa była najdłuższa Tongue ale oby więcej takich wypadów Smile dzięki za wspólny wypad który opiewał w masę śmiesznych sytuacji Tongue też fotek sie doczekać nie mogę Big Grin haha
Odpowiedz
#23
nic nie mówcie... fotki proszę i do mnie... było zabawnie, z przygodami, upadkami, przebitymi oponami i wodą ze zraszacza trawników ;P
co racja, to racja....Tomek odbył najdłuższą trasę, ale sam się zaoferował Smile
ja właśnie wróciłam do domku bo jeszcze troszkę pokręciłam pedałkami Smile pozdr.
"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Odpowiedz
#24
Choć nie planowałem, to jednak się udało być Smile

Fotki właśnie się wysyłają na picasę, a że mój soft coś zgrzyta z niewiadomych powodów, to trochę to potrwa. No i niestety niektóre nie wyszły, bo na Marinie było potem ciut za ciemno :/

Ogólnie było fajnie i trzeba będzie zdecydowanie powtórzyć Smile
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#25
Było świetnie, z przygodami i miło. Dzięki za fajnie spędzony czas. :-D Po skoku na schodach przebiłem podwójnie dętkę, bo miałem małe ciśnienie. Również czekam na fotki. ;-) Pozdrawiam.
Odpowiedz
#26
wszyscy spragnieni fotek heh . Oj smiechowo było ...Tongue następnym razem miejmy nadzieje ktoś jeszcze wejdzie do wody i będzie jeszcze śmieszniej :d
Odpowiedz
#27
Oto i fotki. Przepraszam za tytuły, żenujący ze mnie humorysta Tongue

http://picasaweb.google.pl/Harkonnen2/Us...directlink
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#28
sztos foty Tongue heh , to była 1sza ustawka powiedzmy organizowana przeze mnie , myślę ze nikt narzekał nie będzie Wink
Odpowiedz
#29
No ja tylko stwierdzę, że okazało się, że jestem ultra lajt Tongue ale narzekać nie mam zamiaru
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#30
Spoko Paweł żaden ultra lajt , następnym razem można wolniej z większą liczbą postojów które jak widać nam służyły , z większą ilością fotek na których by sie przydało żebyś i ty sie znalazł Wink pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości