Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hilfe! Ajuto! Bolą mnie nadgarstki!
#11
misiek napisał(a):Podlacze sie do tematu, otoz dretwieja mi dlonie od jakiegos blizej nie okreslonego czasu., wlasciwie to palce.
Mi też drętwiały na góralu, próbowałem innych gripów, żelowych rękawiczek... pomogła dopiero zmiana amora na działający.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#12
Ja jeżdżę rowerem crossowym - oponki 35 mm grubości.
Miałem problemy przy dłuższych trasach z drętwieniem czasem jednegu, dwóch palców. Przy jeździe na rogach potrafiły nadgarstki pobolewać.
Moja diagnoza jest taka, że za duże obciązenie bo lubię pochyloną pozycję i szybką jazdę, a asfalt jaki jest każdy czuje...

Założyłem sobie leżak na kierownicę. Przy dłuższych trasach sprawdza się idealnie. Jak wypadam na prostą to kładę się i ręce są odciązone. Przy okazji odpoczywają ramiona i całe ciało zmienia trochę położenie. Do tego dochodzi bardziej opływowa pozycja.
Są jednak i wady takiego rozwiąznia. Nie ma ono sensu jak się robi przeważnie krótkie trasy. Leżak standartowy za 100 zł waży ok. 600 gram. Są jakieś lżejsze rozwiąznia prwie o połowę, ale kosztują znacznie więcej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości