Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV edycja AZS MTB CUP 19 czerwca Urszulin
#1
Podaję info z mojego maila:
Po pracy, Polesie

Piękna dziewicza przyroda, udział blisko 40 zawodników z Białorusi i Ukrainy oraz festyn z udziałem wielu wystawców – tak w skrócie można opisać IV edycję AZS MTB CUP, która odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 19 czerwca w gościnnym Urszulinie.

Gmina Urszulin położona jest w województwie Lubelskim w samym sercu Polesia, na przecięciu szlaków komunikacyjnych: Lublin – Włodawa i Chełm – Parczew. Piękno i wyjątkowość gminy stanowią zarówno bogactwo przyrodnicze terenów leśnych, bagiennych i łąkowych, urokliwe jeziora a także malowniczy krajobraz i nieskażona, dziewicza przyroda. W takiej scenerii rywalizacja kolarska będzie z pewnością niezapomnianym doznaniem. Trasa, mimo że niezbyt wymagająca ma wiele ciekawych momentów m.in. przejazdy po kładkach na bagnach. Tradycyjnie już każdy z uczestników wyścigu otrzyma w pakiecie startowym upominek od sponsora imprezy Banku BGŻ, skarpetki kolarskie marki Nordhorn oraz batoniki marki Nutrend. Na najmłodszych rowerzystów czekają gry i zabawy na terenie miasteczka zawodów. Wśród wszystkich uczestników będą losowane zegarki marki G-shock, odzież kolarska marki CMT, oraz wysokiej klasy rama rowerowa marki Superior. Prowadzona będzie także dodatkowa klasyfikacja wśród wszystkich reprezentantów Gminy Urszulin. W każdej kategorii wiekowej Wójt nagrodzi najlepszych zawodników. Jeśli chcecie przeżyć sportowe emocje i poczuć klimat dziewiczej przyrody przyjeździe koniecznie do Urszulina. Bo po pracy (po sesji) najlepsze Polesie!

19 czerwca 2010 (sobota)
Miejsce startu:
Urszulin, Teren Zespołu Szkół ul. Szkolna 23
Biuro Zawodów:
Czynne 19.06. od godz. 9:00, Teren Zespołu Szkół ul. Szkolna 23
Program zawodów:
Godzina 10.00 - start kategorii: juniorka młodsza, młodzik – 3 rundy, młodziczka – 2 rundy
Godzina 11.00 - start kategorii: junior (handicap) – 7 rund, juniorka, junior młodszy – 5 rund
Godzina 12.30 - start kategorii: elita K (handicap), U-23 K – 8 rund
Godzina 14.30 - start kategorii: elita M (handicap), U-23 M – 12 rund
Liczba okrążeń jest orientacyjna. Ostateczna zostanie podana przed startem każdego wyścigu.
Dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych odbędzie się 15 minut po rozpoczęciu kolejnego wyścigu.
Baza noclegowa:
http://www.urszulin.eu/images/MTB_Baza% ... n_2010.pdf

Szczegółowe informacje na:
www.mtb.azs.pl
www.facebook.com/AZS-MTB-CUP-2010
http://www.urszulin.eu/
--
Grzegorz Miedziński

AZS MTB CUP
Tel. kom. 501 641 706
E-mail: <!-- e --><a href="mailto:grzegorz.miedzinski@azs.pl">grzegorz.miedzinski@azs.pl</a><!-- e -->
www.mtb.azs.pl

---------------------------------------------------------
Pewnie bym pojechał na te zawody (przy okazji zwizytowałbym w tym roku działkę nad jeziorem), ale w niedzielę startuję w Mazovii.

Pozdr.
R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#2
Ja będę na pewno
Odpowiedz
#3
ja też będę.

będzię się z kim ścigać Big Grin
Odpowiedz
#4
ja słyszałem że w dzień wyścigu jest jakaś sesja( nie wiem co to Big Grin ) dla studiujących
i studentów nie będzie, a przecież tam jeżdżą głównie studenci.

ale za to podobno mają być zawodnicy z Ukrainy i Białorusi, więc może "ktoś" tam będzie Big Grin
Odpowiedz
#5
fotobiker napisał(a):ja słyszałem że w dzień wyścigu jest jakaś sesja( nie wiem co to Big Grin ) dla studiujących
i studentów nie będzie, a przecież tam jeżdżą głównie studenci.
Spokojnie, sesja nie pożera studentów, jak ktoś chce się ścigać to nawet sesja go nie powstrzyma ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości