Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spodenki
#11
Te z decathlonu to nie u nas...
And wyglądają nieźle choć wolał bym jednak siatkowane i nie kupię już spodenek z pampersem na allegro... Po prostu wiem że mogę trafić na takie które będą niewygodne (raz wielkość spodenek wewnętrznych, dwa niewygodny pampers).
Odpowiedz
#12
Jak nie u nas, jak wybieralem Decathlon Lublin Czechow na stronie deeacthlonu, czytac to ja jeszcze umiemWink
Odpowiedz
#13
No chyba nie do końca bo ja widze jak byk:
Cytat:Produkt nie jest sprzedawany w tym sklepie

Sprawdź dostępność w innym sklepie
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#14
Czyli jakis fake na stronie decathlonu sie wkradl, u mnie jak byk sie wyswietlalo ze dostepne sa w Lublinie.
Odpowiedz
#15
Jesli chodzi o szorty Decathlonowe to jednak jesli juz to polecam te o wyzszych cenach. Niestety odziez na rower w atrakcyjnych cenach nie jest atrakcyjna w uzywaniu z tego sklepu. Kupilem tam szorty Sixy a tego samego dnia kolega pogalopowal i kupil jakies z niebieska cena (czy jak sie tam promocja nazywa). Ja jestem ze swoich cholernie zadowolony mimo ze mi wkladka w ostatnie upaly troszke zadek grzala. Kolega swoje juz wywalil. W Decathlonie jednak obowiazuje zasada z przyslowia : Tanie mieso psy jedza. Jesli juz koniecznie cos tam chcemy kupic z odziezy to raczej cenowo mniej atrakcyjne. To typowy sklep dla leniwych badz z brakiem czasu. W tej samej cenie, badz niewiele drozej, a jak sie rozejrzymy dokladniej to taniej, mozna kupic w sklepach rowerowych ciuchy takiej samej jakosci badz lepszej. Mimo to warto tam zajrzec od czasu do czasu. Ja niestety nie zarabiam za wiele wiec nie stac mnie na wyrzucanie kasy w bloto na tani szajs. Wole raz na jakis czas przejsc sie po trasie rowerowych sklepow ktore znam i wiem ze mi tam doradza jako poczatkujacemu cykliscie, niz od razu ubrac sie od stop do glow na kazdy sezon w Decathlonie a potem przeklinac na trasie. Co do szortow, warto je przymiezyc przed zakupem, zobaczyc ile maja kieszonek (na komorke chocby) i jaki rozklad, jak wykonana jest wkladka i z czego, sklad materialu szortow tez jest wazny, spojrzec czy maja podwojny szew, i co niezmiernie wazne czy kroj jest wykonany madrze. Niestety ja widze po sobie ze kilka razy sie musze sfrajerzyc zanim naucze sie rozsadnego kupowania czegos na rower (badz do roweru).
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#16
To może mając rower Kona wybierzesz spodenki z tej firmy - tu mają różne wariacje na temat szortów Smile
http://www.allegro.pl/show_user_auctions...r_id=16477
Odpowiedz
#17
No więc mam jedne z tych spodenek:
http://www.allegro.pl/item1088113788_sp ... _wawa.html
(tylko inny rozmiar)
I to są właśnie spodenki typu enduro/fr. Nie ma w nich pampersa, są do/lekko za kolana. Fajny jest pomysł z otworami wentylacyjnymi i wygodnymi kieszonkami, oraz regulacją w pasie. Dziwna jest trochę wstawka z rozciągliwego materiału z tyłu, bo ma się wrażenie czasem jak by spodnie spadły i nie wiem ile ona wytrzyma. Użytkuję je od kwietnia. Zerwałem już pasek trzymający taką przelotkę do regulacji (na szczęście u kaletnika mi dobrali i zszyli), oraz nie wytrzymał szew na łączeniu tego materiału rozciągliwego... Może to dlatego że kupiłem je właśnie za 100 zł (przecena z prawie 290 zł) na targach w Wawie. A może to przez to że już Verge Sport nie robi ubrań dla Kony (ku mojemu zaskoczeniu firma produkowała je u nas w Polsce i te stare ubrania naprawdę dobrze się trzymały).
W każdym razie szukałem coś krótszego i lżejszego (nie masa tylko materiał) właśnie. Jak nic nie znajdę kupię pewnie sobie Kony.
Odpowiedz
#18
No i chyba znalazłem to czego szukałem... ROGELLI BUCCINO
http://www.allegro.pl/item1040740228_ro ... olmax.html
http://www.forumrowerowe.org/topic/4130 ... na-opinia/
Teraz pozostaje tylko problem z rozmiarem bo jak znam życie to w Lublinie się tego do zmierzenia nie uświadczy. Chyba że wiecie kto oprócz inżynierii handluje z Rower+Sport?
Odpowiedz
#19
Witeska.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#20
Bike Boys (nowi na ul. Glinianej)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości