Strony (2): 1 2   
Mariusz-Finch   11-05-2009, 19:15
#1
dzień doberek wszystkim ;-)
widzę,że teraz tutaj się umawiamy w związku z tym moja propozycja jest taka : pętla dookoła Lublina /trasa autorska Jurka/ - wychodzi ok. 165 km - czy ktoś byłby chetny ??? - można by było wyjechać w miarę wcześniej rano i powrót na wieczór - po drodze 2-3 postoje na tzw.popas i regenerację sił
druga propozycja - wycieczka w okolice Powiśla - Józefów/n Wisłą i okolice - dlaczego tam??? -jedno z największych "zagłębi"sadowniczych w Polsce - piękna,malownicza okolica - lasy na przemian przeplatają się z sadami,a teraz kiedy powoli zaczyna się okres kwitnienia - wierzcie mi - niezapomniane widoki !! - trasa -approx. 120 km w obie strony,chociaż zależy od wariantu trasy.
Pozdrawiam i czekam na odzew
Mariusz
Wawerka   12-05-2009, 13:48
#2
pomysł z Józefowem jest fajny
ale po szosie ?? :-)
i z obiadkiem w Józefowie ?? :roll:
kiedy to planujesz? może w sobotę?
Mariusz-Finch   13-05-2009, 21:06
#3
hej wszystkim ;-)
na początek odpowiem na post Madzi :-)
co do obiadu w Józefowie to "cienko" to widzę, ponieważ tam nie ma /przynajmniej do niedawna/ ŻADNEGO lokalu gastronomicznego :evil:
myślę,że mogę zaproponować zajazd rybacki w miejscowści Pustelnia - zaraz za Opolem Lubelskim - naprawdę pyszna i niedroga ryba - pstrąg,łosoś,szczupak .W drodze powrotnej mogliśmy "uderzyć" na Opole i poźniej przez Poniatową,Wąwolnicę,Nałęczów do Lublina - też piekna krajobrazowo trasa, jeśli ktoś nie miałby ochoty na rybę jest tez niedorga restauracja w Poniatowej i smaczne jedzenie -co do samej trasy to chciałbym aby jak najwięcej było miedzy /dosłownie/ sadami. Drogi mało uczęszczane o naprawdę niewielkim natężeniu ruchu,a co do terminu - jak zbierze się grupa chętnych to śmigamy,widzę,że Jurek dał posta z propzycją i nie chciał bym aby moja propozycja wyglądała na konkurencyjną dla Niego ale myślę,że da się wszystko pogodzić.
Jeszcze co do trasy - chciałbym zrobić większe kółko po "zagłebiu"sadowniczym -możliwie przez najładniejsze widokowo miejsca.
Pozdrawiam
Mariusz
holden   14-05-2009, 10:53
#4
Ja bym się być może wybrał, bo jeszcze nigdy tam nie byłem, ale nie mogę zlokalizować tego Józefowa na mapie http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0 znalazło 60 parę z czego kilkanaście w Lubelskim, ale żaden nie pasuje zbytnio do opisu nad Wisłą i zarazem w odpowiednim promieniu od Lublina. Mógłbyś przypiąć jakąś pineskę i rzucić linkiem? Z góry dzięki.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Wawerka   14-05-2009, 11:28
#5
to się nazywa Józefów nad Wisłą, wpisz dokładnie taką nazwę w zumi, wyskoczy Ci tylko jeden :-)
holden   14-05-2009, 11:46
#6
Dzięki, zlokalizowane Smile Ładny kawałek, chyba dalej niż do Kazika. Jak tam z podjazdami na trasie?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Karola   14-05-2009, 12:00
#7
Mariusz napisz tylko o której (sugerowana godzina 11) i gdzie się ustawiamy.
Dzisiaj ICM pokazuje deszcze na sobotę ale miejmy nadzieję, że jednak się nie rozpada.
Mariusz-Finch   14-05-2009, 12:11
#8
Karola napisał(a):Mariusz napisz tylko o której (sugerowana godzina 11) i gdzie się ustawiamy.
Dzisiaj ICM pokazuje deszcze na sobotę ale miejmy nadzieję, że jednak się nie rozpada.
-hej wszystkim i Tobie -Karola,
przyznam szczerze,że myślałem o wypadzie w niedzielę - po pierwsze w sobotę mam sporo pracy,a po drugie też Jurek dał hasło w inną stronę do wyjazdu i może bedą tacy co zechcą pojechać i z nami i z Jurkiem
Pozdrawiam
Mariusz
Karola   14-05-2009, 14:12
#9
Mi niedziela pasuje ciekawe tylko co na to reszta towarzystwa.
A gdzie się umawiamy i na którą?
Wawerka   14-05-2009, 14:50
#10
Mi niedziela do końca nie pasuje, bo mam popołudniu imprezkę rodzinną
ale to najwyżej podjadę z Wami kawałek a potem sobie wrócę, więc nie ma problemu :-)
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.