Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010]
#31
perceive napisał(a):Ja jeśli pojadę (a dowiem się koło wtorku) to jadę w piątek rowerem i w niedzielę wracam rowerem :-)

O! To jeśli dasz radę, to ja nadal jestem najbardziej za taką opcją. Tylko sama na takie dystanse się nie piszę ze względu na specyficzną dysfunkcję orientacji w terenie :mrgreen: W zasadzie byłabym też skłonna pojechać w sobotę busem, a wrócić w niedzielę rowerem, gdyby ktoś miał taki plan i szukał towarzystwa. No a jeśli żadna z tych opcji nie wypali, to bus tam i z powrotem.
Odpowiedz
#32
thoria napisał(a):O! To jeśli dasz radę, to ja nadal jestem najbardziej za taką opcją.

Super, może jeszcze jutro dam znać.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#33
Ja w ogóle dziwię się że większość zapiera się nogami i rękami co do niedzieli - dnia wolnego od pracy!, jest okazja to trzeba korzystać, cieszyć się że jest możliwość odreagowania od dnia powszedniego, nie wiem.. dzieci wam w domach płaczą czy co?

Nie wiem, nie rozumiem takiej postawy, i nie rozumiem osób które mając swój samochód - nie oferują się, najlepiej polecieć po najprostszej linii oporu "ja chcę w busa..." może to ja jestem dziwny, ale zawsze przy tego typu "okazjach" oferuję pomoc.

W samochód mogę wpakować 5/6 rowerów, ale tylko 1 pasażera, więc potrzebne było by jeszcze 1 auto, jutro się wszystko wyjaśni, w "najgorszej" opcji, spakuję BADEVILA i holdena w osobówkę i we trzech, oczywiście z rowerami, pojedziemy na Rajd , zostając do niedzieli do wieczora, wyciskając z weekendu max.
Odpowiedz
#34
hej
jestem tu zupełną świeżynką: :lol: ale widzę,że zbieracie chętnych na busa-mam ekipę 5 osobową i wszyscy mamy ten sam problem-jak dostać się nad Bug :mrgreen: , wybieramy się na 2 dni, ze spływem kajakowym oczywiście :mrgreen: , czy wiecie jak zapisać się na niego i schronisko z własnym śpiworem?
dzięki :lol:
Tusia
Odpowiedz
#35
a i nie napisałam, że cała moja piątka mieszka w Lublinie :oops:
Tusia
Odpowiedz
#36
Tusia napisał(a):widzę,że zbieracie chętnych na busa-mam ekipę 5 osobową i wszyscy mamy ten sam problem-jak dostać się nad Bug :mrgreen: , wybieramy się na 2 dni,
a większość osób, które dotychczas deklarowały się na dojazd BUSem, chyba chce wracać w sobotę. w tej sytuacji może się okazać, że będzie trzeba zamawiać dwa busy Big Grin

Tusia napisał(a):ze spływem kajakowym oczywiście :mrgreen: , czy wiecie jak zapisać się na niego i schronisko z własnym śpiworem?
dzięki :lol:
Na spływ zapisać się będzie można na miejscu. można ewentualnie skorzystać z danych kontaktowych na stronie organizatora - www.kajaki.nadbugiem.pl

natomiast nocleg w schronisku - myślę, że na miejscu na luzie raczej. przyjeżdżacie i sobie zaklepujecie. jesli chcecie kontakt do rezerwacji noclegu w schronisku, to jutro postaram się tu wrzucić.
Odpowiedz
#37
dzięki :lol: :lol: :lol:
więc do soboty :lol: :lol: :lol: :lol:
Tusia
Odpowiedz
#38
Jeśli ktoś chce wracać w niedzielę lub sobotę rowerem do Lublina:
Jadę z córą na rajd nad Bugiem. Wyjazd w piątek ok. 16:30 z międzylądowaniem nad Wytycznem, w sobotę rajd a w niedzielę chcemy pokręcić się po Poleskim Parku Narodowym. Myślę, że bez problemu mogę zabrać dodatkowo 2-3 rowery + jakiś bagaż ale nie mogę zapewnić transportu w drugą stronę. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o PW.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#39
do kiedy jest czas do namysłu?
Odpowiedz
#40
haladinho napisał(a):do kiedy jest czas do namysłu?

tak naprawdę, do soboty, do godziny 12.45, kiedy zaczyna się rejestracja uczestników na samym rajdzie. można się pojawić na miejscu, o tej godzinie, bez wcześniejszej zapowiedzi.
z tym, że osoby, które przyjadą bez wcześniejszej rejestracji na stronie, nie wezmą udziału w losowaniu nagród Wink

no a poza tym - Organizatorzy chcieliby wiedzieć wcześniej, ilu będzie uczestników, przynajmniej orientacyjnie, żeby się móc na ich liczbę przygotować. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości