Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010]
#41
Bart napisał(a):Ja w ogóle dziwię się że większość zapiera się nogami i rękami co do niedzieli - dnia wolnego od pracy!, jest okazja to trzeba korzystać, cieszyć się że jest możliwość odreagowania od dnia powszedniego,


Każdy jest wolny i nie ma przymusu zostawania z niedzielą włącznie. Nie każdy ma wolną niedzielę, niektórzy pracują.

Bart napisał(a):nie wiem.. dzieci wam w domach płaczą czy co?

Tak płaczą.

Bart napisał(a):Nie wiem, nie rozumiem takiej postawy, i nie rozumiem osób które mając swój samochód - nie oferują się, najlepiej polecieć po najprostszej linii oporu "ja chcę w busa..." może to ja jestem dziwny, ale zawsze przy tego typu "okazjach" oferuję pomoc.

Zbyt łatwo można oceniać innych.

BADEVIL napisał(a):Sam wyjazd tylko po to aby zrobić 20 km najeść się i nie mieć siły na kolejne 20km to spory niedosyt jak na weekendowy wypad.
To widzę kolega zna motywację wszystkich uczestników....jedziemy żreć, tak właśnie! A potem zgnijemy w czterech ścianach i to w niedzielę.... :mrgreen:


Pozdrówka ;-)
PS. Pozatym w niedzielę szykuje się kolejna impreza ale jak na razie to chyba jeszcze niejawne :-D
Odpowiedz
#42
A ja planuje wybrać się na tą kiełbaskę w całości rowerem, a co ...
A że bym chciał trochę pognić w niedzielę w domu Tongue to wracał bym w sobotę rowerem ...
paul67 Jak masz ochotę cisną ze mną to nakładamy slicki i jazda...
Jak ktoś ma ochotę wykorzystać sobotę na max to zapraszam Smile
Odpowiedz
#43
ja to bym się ewentualnie pisała na dojazd w sobotę rowerem,a powrót busem - w sobotę oczywiście ;-)

rafik80 napisał(a):Pozatym w niedzielę szykuje się kolejna impreza ale jak na razie to chyba jeszcze niejawne :-D
jawne jawne ;-)
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2338
orientuj...
Odpowiedz
#44
na chwilę obecną kwestia wynajmu busa wygląda tak:

możemy wynająć BUS na 20 osób, z przyczepką, która powinna pomieścić tyle samo rowerów, chociaż to pani z firmy przewozowej jeszcze dla nas sprawdza.
cena wynajmu: 700 złotych. przy 20 osobach wychodzi 35 złotych na osobę za dojazd i dowóz rowerów w obie strony.

jest to opcja wyjazd i powrót w sobotę.

proszę wszystkie osoby, które są taką opcją zainteresowane, o wpisywanie się na tym wątku lub wpisywanie siebie i innych zainteresowanych.

na chwilę obecną - wg mojej wiedzy - lista takich zainteresowanych wygląda tak:

1. Monika
2. rafik80
3. Aga
4. wanderer
5. Paweł K.
6. Baja
7. Seb
8. piotrekgp
9. Wawerka
10. thoria (chyba w zależności od planów perceive)

Zatem do pełnego składu potrzeba 8 osób. Jeśli będzie mniej, kwota 700 złotych rozłoży się na mniejszą liczbę i będzie drożej na osobę.

Zaznaczę przy okazji, że najtańszą opcją jest tak naprawdę dojazd własnymi autami. 5 osób składa się na paliwo do samochodu (gaz czy diesel to malutka kwota), bierze rowery na dach, czy jakoś inaczej i jedzie. ale wiadomo - trzeba mieć bagażnik.
w miarę opłacalne wydaje się też dojechanie przez np. 6 czy 7 osób dwoma samochodami osobowymi. jeden (np. kombi) wiezie kierowcę lub dwie osoby i rowery, drugi - 5 osób. wtedy mozna wieźć częściowo w bagażnikach (w środku).
niektórzy forumowicze mają w tym niezłe doświadczenie (w tym również ja). wierzcie mi, że tak się da.

decyzję odnośnie tego, jak dojeżdżamy na rajd, dobrze jest podjąć możliwie szybko. jest sezon na wesela i busy są wynajmowane niemal na każdą sobotę. firma transportowa, do której dzwoniłem, z 9 wszystkich busów, ma dziś wolne na sobotę tylko 2, ale np. jutro już może nie mieć wolnych w ogóle. inna firma miała już wszystko porezerwowane.

pzdr.
Odpowiedz
#45
Jadę :mrgreen: w piątek po pracy rowerem. Chętnych do dołączenia zapraszam. Kwestie noclegu z piątku na sobotę jeszcze do ustalenia - mindex da znać.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#46
Witam,

Czy znajdzie się kilka osób, które chciałyby pojechać busem w sobot i wrócić w niedzielę? Wtedy można byłoby takiego busa poszukać.
Odpowiedz
#47
Hej. W związku z kosztami ja rezygnuję z busa i jadę autem z Fazi5.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#48
Piramidka napisał(a):Witam,

Czy znajdzie się kilka osób, które chciałyby pojechać busem w sobot i wrócić w niedzielę? Wtedy można byłoby takiego busa poszukać.

z tego, co widzę w wątku, to Tusia ma 5 osobową grupę zainteresowaną dojazdem na miejsce w sobotę i powrotem w niedzielę.
może warto się z nią skontaktować. jeśli Ty również masz grupę o podobnej liczebności, powinno Wam się udać znaleźć busa na 9 - 10 osób i chyba będzie OK Wink

pzdr.

P.S. Szczegóły dotyczące spływu kajakowego dla chętnych, którzy zostaną na niedzielę po rajdzie, znalazły się na stronie www.kajaki.nadbugiem.pl. Już za 40 złotych można popłynąć ze Sławatycz do Jabłecznej na ciekawy spływ. W tej cenie jest dodatkowo nocleg w schronisku, z soboty na niedzielę.
Odpowiedz
#49
Jedziemy i my czyli Karola, Paola i Kola, rejestracja wykonana :mrgreen: Jedziemy w sobotę samochodem i zostajemy do niedzieli. W niedzielę rezygnujemy z kajaków bo chcemy sobie jeszcze popedałować po pięknej okolicy :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#50
Ja mogę zabrać max 3 osoby do autka ale bez rowerów, jeżeli więc znajdzie się ktoś kto ma kombiaka i weźmie rowery to możemy się dogadać 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości