Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010]
#91
O jak jak żałuję, że mnie tam nie było. Ta fota z nawalonymi tankistami z zardzewiałego tanka mnie rozczuliła. Idę płakac.
Odpowiedz
#92
Ja również dołączam się od podziękowań dla Krzyśka i Ani za świetną imprezę i możliwość eksploracji nadburzańskich terenów ;-)
I wielkie dzięki dla Piotrka i Rafała za wszystkie wysiłki okołoprzyczepkowe.

Ps.całe mieszkanie pachnie mi teraz łąką rumiankową ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#93
I ja dziękuję wszystkim za fajowy weekend (w szczególności Mindexowi za organizację rajdu i Perceive za dojazd) :-D
Odpowiedz
#94
Dzięki wszystkim za ciekawą imprezę i pozytywne wibracje. Dzięki Joseph za sprawną podwózkę i odwózkę ;-) No i ukłon w kierunku Mózgów całej operacji, a także w kierunku tych, którzy nie potrzebują auta, żeby dojechać na Rajd - chciałoby się przyłączyć, ale póki co gnaty zbytnio zastane :-D
Odpowiedz
#95
marcin0604 napisał(a):O jak jak żałuję, że mnie tam nie było. Ta fota z nawalonymi tankistami z zardzewiałego tanka mnie rozczuliła. Idę płakac.
Ale płaczesz z opcją histerii i waleniem kończynami po podłożu czy tylko uroniłeś symboliczną łzę? ;-)
To zdjęcie wcale nie jest śmieszne, ponieważ zaraz dostałem burę z Ulką od autochtona, a w eter poszły słowa "a zapraszał was tu ktoś"
http://picasaweb.google.com/piotrekgp/R ... 1729317538
Jak to Ulka powiedziała, te zdjęcia z serii zardzewiały czołg, flaszka i metrowe buty zatytułowane są "taaaraaałłł" ;-)
Odpowiedz
#96
dzięki za rewelacyjny rajd :mrgreen: i suuuuuper noclegi :lol: :lol: :lol:
Krzysiek, jak jeszcze będziesz coś organizował jadę na pewno :lol:
Tusia
Odpowiedz
#97
Mindex, szykowałem się na ten rajd od dłuższego czasu i przyznam, że warto było. Następnym razem zaplanuję to trochę inaczej ;-)
To tak na szybko bo dopiero wróciłem z wyjazdu, będzie więcej :-)
kilka zdjęć
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#98
cytrynowka pierwsza klasa!
Odpowiedz
#99
http://picasaweb.google.pl/tomasz.tkt/2 ... 8418824994

hahahaha - ale się ubawiłem wtedy :lol: generalnie było super, traska fajna szkoda że taka krótka( choć po piachach się fajnie szalało). Wielkie podziękowania dla Pani w dworku która się nas nie przestraszyła i pozwoliła mi troszkę pograć na fortepianie :-) , generalnie to był szok bo we wszystkich muzeach nawet nic dotknąć nie wolno a co dopiero grać... No i niezapomniane przyjęcie.. :mrgreen: Dzięki wielkie za fajną zabawę
Odpowiedz
Ja też dziękuję wszystkim za super zabawę. Fajnie, że tak wiele osób zdecydowało się przyjechać. Radość tym większa bo przygotowania do NRR obserwowałam od "wewnątrz" więc wiem, że Krzysiek poświęcił na nie dużo czasu i energii. Jak dla mnie, organizacja na wysokim poziomie, ... ale wiadomo, że bez ludzi to wszystko nie wyglądałoby tak jak wyglądało. ;-) Mam nadzieję, że idea Rajdu nie upadnie i w przyszłym roku będziemy mogli podziwiać jeszcze bardziej tajemnicze i piękne zakamarki nadbużańskich terenów w jeszcze większym i równie zapalonym gronie.

Dzięki jeszcze raz :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości